Open world oyun tavsiyesi

Selamlar hemen konuya gireyim:

Fallout 3 / New Vegas: Distopik
Skyrim: Fantastik
Dishonored: Steampunk

Böyle, gerçeklikle bağını koparmış open world(/ümsü) oyun arıyorum. grafikler de bunların ayarında olursa hem gözüme yavan gelmez, hem de bilgisayar kaldırır. Haydi yiğitler.

borderlands var.

  • hononu  (24.06.15 14:03:41)
borderlands nasıl open world ya? yapabildiğin her şey sınırlı.

elder scrolls serisi bu konuda başı çeker diyebilirim.

ayırca fallout'da distopik değil, post-apokaliptik diye sınıflandırılır. distopya farklı bir durum.
  • esenboga  (24.06.15 14:09:05 ~ 14:10:02)
@esenboga: hah evet ya post-apokaliptik işte hay ağzını seveyim. çıkartamadım, "neticede distopyadır işte bu da" deyip basıverdim yaftayı.

@hononu: borderlands'in grafik tarzı bana uygun değil. çizgi filmin içinde oynar gibi olunca kendimi veremiyorum olaya. zaten FPS oyun..
  • karaage  (24.06.15 14:15:27)