[]

themeforest'dan aldığım wordpress temasını nasıl yüklerim?

merhaba, bunu bilal'e anlatır gibi anlatacak biri var mı? wordpress konusunda birşeyler biliyorum ama bilgisayarla web sitesiyle ilgili baska bir bilgim yok.kendi kendime basarabilir miyim bunu?
 
tabiki başarabilirsin.

themeforest sayfasından "download" bölümüne gir. "Installable Wordpress file only" bölümünden temayı indir.

Wordpress yönetici sayfasına gir, Tema Yükle diyerek bu indirdiğin zip'li dosyayı göster.

Bu kadar.
  • teknikekip  (23.06.15 15:44:34) 
@teknikekip benim bunu kurmak istediğim site wordpress değilse, yani yarım yamalak kodla yazılmıs bir siteyse ama ben bunu artık wordpress üzerine kurmak istiyorsam ne yapabilirim? o siteyi wordpress hizmetiyle nasıl kullanmaya baslarım :(


  • lampetia  (23.06.15 15:57:14) 
wordpress değilse olmaz tabiki. öncelikle wp kurulumu yapmalısınız, ardından bu temayı kurmalısınız.


  • teknikekip  (23.06.15 16:16:46) 
kardeş "wordpress konusunda birşeyler biliyorum" demişsin ama sonradan yazdıklarından anlaşılan o konuda da hemen hiç bilginin olmadığı. sen en iyisi bu işleri anlayan birilerine yaptır, webmaster forumlarında ucuza yaparlar.


  • gezgin rocker  (23.06.15 17:54:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.