[]

Bandırma civarı denize girmelik güzel yer

Ailemle Bandırmaya gideceğiz. İzmir'e dönerken vakit geçirebileceğimiz, 'Ne kadar güzel yermiş, iyi ki gelip görmüşüz' diyeceğimiz, bildiğiniz, denize girilebilecek yerler var mı? Konaklamayı düşünmüyoruz, bir kaç saat vakit geçirip, dinlenip, bir şeyler yeyip yola devam etmek istiyoruz. Teşekkürler.
 
öyle bir yer yok oralarda. doğma büyüme bandırmalıyım. hiç öyle bir yer görmedim.

erdek var anca oraya gidersiniz. tatlısu vardı mesela, ama çok leş oldu oralar artık.
  • the silent enigma  (22.06.15 15:57:44) 
@the silent enigma erdek'te belli bir yer önerir misiniz? denize girmek ve yemek yemek için?


  • akil kupuru  (22.06.15 16:02:36) 
Erdek, kamplar bölgesi.
yemek yemek içinde, ne yemek istediğine göre değişir. Balık mı? Tost mu? ne istiyorsun?

  • Sskywalkeremre  (22.06.15 16:08:16) 
sahile vardığınız zaman, boylu boyunca plaj var. orada uygun gördüğünüz yerde yiyip denize girebilirsiniz. net bir mekan ismi veremiyorum maalesef. ocaklar diye bir yer var bir de orada. orası daha güzel gibi.

www.google.com!4m2!3m1!1s0x14b42feaf3794d87:0x4afab3f490b3a08e
  • the silent enigma  (22.06.15 16:18:37) 
@Sskywalkeremre yemek fark etmez, şu güzel yiyin derseniz yeriz :)

kamplar bölgesi neresi tam olarak, yakınında google.maps'te aratabileceğim yerler var mı?

@the silent enigma teşekkür ederim.
  • akil kupuru  (22.06.15 16:22:19) 
İzmir dönüşü diyor arkadaş, öyle olunca serbest giriyorum konuya ve Kuzey Ege diyorum. Assos-Burhaniye-Akçay-Ayvalık-Cunda :)

Onun dışında Erdek'i de severim, çocukluğum orada geçti sayılır yıllardır gitmesem de. Kamplar bölgesi ve Ocaklar'ı tavsiye ederim ben de. Kamplar bölgesi askeri kampların çoğunlukla bulunduğu yer, arada siteler-oteller vs de var galiba.
  • bi mekan  (22.06.15 16:33:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.