Kızlar - Pronovias?

Buraya gitmeden önce randevu almak şart mı? İnternet sitelerine bakarken randevu alma bölümüne rastladım da elimizi kolumuzu sallayarak da gitmek istesek gideriz değil mi?

Bonuslu soru:

Buranın tarzına yakın başka hangi markalar var şöyle efil efil bi nişan elbisesi almalık?

Oleg Cassini de olabilir.

  • Lim5  (22.06.15 15:31:31)
bu dönemde randevu almadan gidersen problem yaşayabilirsin. denem şansın olmayabilir.

  • cedex  (22.06.15 15:33:54)
oleg de randevusuz almıyor, bilginize.

  • manuel mandalina  (22.06.15 15:34:28)
Randevu almadan prova yapamıyorsunuz diye biliyorum, hatta ha deyince de randevu alınmıyor, 1 ay önceden falan alıyordu kuzenlerim düğün sezonunda :) biz de sadece elbise bakmak için randevu ile gitmiştik. tuhaf ama gerçek.

  • saçdemeti  (22.06.15 15:39:37 ~ 15:40:20)
Derviş Bağzıbağlı ve vakko'ya da bakabilirsin.

Gittiğiniz zamana bağlı, erken bir saatte caddedeki oleg cassinide elimi kolumu sallayarak gidip deneyip alıp çıkmışlığım var. Ama işi şansa bırakmayıp aramakta fayda var.
  • patiska  (22.06.15 15:50:41)
@sour

yeni gelin dili bu. pahali bi dildir kendisi.
  • brkylmz  (22.06.15 16:38:17)