sizi sevmediğinizi bildiğiniz halde birine açılır mısınız?

mesela kadın/erkek birinden hoşlanıyorsunuz ve o kişi bariz sizi sevmiyor ama sevgilisi yok ya da bilinmiyor meçhul, siz habersizsiniz sevgilisi olduğundan ama sizi sevmediğini kesin biliyorsunuz, bu durumda ona yine de duygularınızı sezdirir ona ondan hoşlandığınızı bildirir misiniz?

Direk soylemisligim var. O noktaya geldiyse ama ordan bisi cikmaz. Sadece soyleyip kurtulmus olursun.

  • rayde  (22.06.15 14:26:44)
içinde kalmaz en azından, sonradan pişman olmazsın ama reddederse neden söyledim diye pişman olabilirsin, iki ucu boklu değnek.

  • volkanaydin152  (22.06.15 14:30:51)
açık açık söylemem, sezdirme - geri çekilme taktiği iyidir her daim.

  • efrasiyab87  (22.06.15 14:34:15)
gerek yok bence, zaten iletişim halindeyken kendiliğinden ortaya çıkıyor yakınlaşma, gerçekleşmiyorsa gerçekleşmiyordur zorlama ve dayatma olarak görüyorum doğrudan açılmaları. ~yani sezdirme şeklinde zaten yapmalısın, geri dönüş olmuyorsa zorlamaya gerek yok.

  • neseranni  (22.06.15 15:17:11 ~ 15:18:02)
Belki o da senden hoşlanıyordur anlama diye seni sevmiyor havası veriyordur. Seviyorsan git konuş bence

  • kibrit  (22.06.15 16:04:05)
sevmek ayrı bir şey. vakit geçirmediğin birisini sevemezsin. o yüzden beni sevmiyor durumu yanlış bir düşünce. siz diye bir şey yokki sevsin? açık kapı yok yürürmüyüm diye soracak olursan. gidip hödük gibi senden hoşlanıyorum demem. sadece daha sık ve daha fazla vakit geçirmek için davet ederim. sinema olur, kahve olur, tavla olur artık meşrebine göre.

  • gokhan atestepe  (23.06.15 00:14:06)
konuşmadan kesin sevmediğini nasıl biliniyor anlayamadım

  • ispanakli borek  (24.06.15 14:33:00)