[]

masaüstünden giden dosyaları geri getirme

bilgisayar bir anda masaüstündeki word, pdf ne varsa hepsini sildi :( sadece klasörler kaldı. neyse yani iyi ki kaldı da, ben o gidenleri geri getirebilir miyim? ya da nasıl getirebilirim?

neyse ki kaç saattir çalıştığım tezimin son halini tam ondan bir iki saniye önce mail atmıştım. masaüstümde bi sürü dosyam vardı, gelmesi lazım onların ama nasıl gelecek?

yardım edin şu tez mağduruna :(

 
internette fazla gezinmeden direk www.piriform.com buraya girip bunu indiriyorsunuz tarama seçeneklerinde ne varsa hepsini tik atıyoruz ondan sonra başlatıyoruz taramaya umarım bulursunuz.


  • Kozmik_Rakun  (22.06.15 07:55:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.