ankara'da jako

nerden bulurum? böyle kuşlar üzerine uzmanlaşan petshop var mı? eğitimi zor mudur?

danke.

birçok petshopta vardır ama sağlıklı olanını 2000 tl den aşağı zor bulursun. Yavru olunca fiyat 2 katına çıkar.

  • roe  (21.06.15 16:49:08)
ya belirli bir maliyeti gözden çıkarttım ama petshoplar 12523423 yaşındaki hayvanı 3 aylık diye itelerlerse anlamam bile, sıkıntı orada. güvenilir biri lazım :)

  • passion rules the game  (21.06.15 16:53:48)
hayvanın genç ya da yaşlı olduğunu anlamak basit. araştırırsan göz bebeği, gaga vs gibi bölümlerden genç ya da yaşlı olduğunun anlaşıldığını göreceksin.

  • roe  (21.06.15 18:16:57)
arkadaşim timneh aldı jakodan daha akıllı ve daha zeki diyor genelde hayvanın gözünde beyaz halka varsa 5yaşından büyüktür zaten 5-90 yaş arası gözündeki beyaz halkadan dolayı yaş analizi yapamazsın jako eğitimi emin değilim bizim arkadaş timneh var fırlama bişey şimdi adını söylüyor merhaba falan diyor

  • Kozmik_Rakun  (21.06.15 19:51:09)
timneh de jakonun bir cinsi sanırım. tam da çözemedim ya farklarını :)

  • passion rules the game  (21.06.15 20:21:05)
evet timnehte jakonun bir cinsi avrupada jakodan çok çok daha pahalı türkiyede ucuz neden çünkü jako daha büyük bir hayvan ve gösterişli ama timneh daha akıllı trolldür yani arkadaşın kuşu öyle birde amazon papağınına bak oda baya büyüktür ama jakolar daha büyük

  • Kozmik_Rakun  (21.06.15 22:05:18)
Bir arkadaşımda bunlardan var. Geçenlerde istersen sana da ayarlayım bi yumurta demişti. Hala bulamadıysan ve ilgileniyorsan sorabilirim.

  • battal gemalmaz  (25.06.15 16:59:51)
hocam teşekkür ederim ama vazgeçtim gibi. bakımı zor olacak sanırım :)

  • passion rules the game  (25.06.15 17:34:55)