Odtüyü gezip görmek için

lys sonrası, tercih dönemi öncesi hiç ankaraya gitmemiş birisi olarak odtüyü ve ankarayı görme kararı aldım, üniversite tanıtımları ne zaman olur şimdi gitsem bilgi alabilir miyim hatta daha öncesi içeri alırlar mı?

üniversite olarak tercih etmeyi düşünüyorsan en kısa zamanda git gör. Zaten tercih süresi fazla uzun olmadığından sıralamalar puanlar falan filan derken o süre çabuk geçecek. Üniversite tanıtımlarını boş ver. Tercih etmeyi düşündüğün bölümün asistanlarınla git kendin konuş bilgi al. Kampüsün yerine , barınma olanaklarına, şehrin genel olarak yemesi içmesi toplu taşıması pahalımı değil mi bunlara bak. 4-5 sene geçer mi burada diye sor kendine.

  • roe  (21.06.15 16:32:38)
odtünün tanıtıml günleri vardı keşke ona gitseydin. bildiğim kadarıyla odtü bu içeri almada en zorlayan üniversite ankaradaki. ama gitmeden önce ara bence netleştir

  • kablelvuku  (21.06.15 16:35:19)
4-5 temmuz civarı olacak odtü'nün tanıtım günleri. tam zamanı bilmiyorum okulun sitesinden takip etmekte fayda var.

  • ron dennis  (21.06.15 17:10:33)
odtü'nün kapıdan sokmada en sıkıntılı okul olduğu günler eskide kaldı. şu an en rahatlarından biri diyebilirim, ama yine de bayağı zorludur o ayrı.
bence tercih günlerini bekle, ya da ilgilendiğin bölümü ara konuş durumu anlat. onlar sana muhtemelen "kapıya geldiğinde bizi arat aldırırız içeri" tarzı bir şey diyecek. güvenliğe de bunu söylersin. ama erken gitmekte fayda var tabii.

  • scandiacus  (21.06.15 18:18:41)
tercih yapmadan önce bölümleri gezmek istiyorum dersin alırlar kimliğini izin verirler çok büyük ihtimalle. başı boş girilmeye izin yok sadece odtüde. ama tanıtım günleri de mantıklı sanki

  • argent dawn  (21.06.15 18:34:26)