Sığacık Akkum plajı

İzmir den nasıl giderim? İzmir derken Cumaovası nda otobüs varmış f.altay dan otobüs varmış hangisi daha kısa sürede gider? Hadi Seferihisar à geldik Akkum à nasıl geçebiliriz

Bilen e plaj fotosu atacağım

olm çok soğuk oranın denizi gitme oraya ölürsün. şadfjsg

  • diggity  (20.06.15 20:20:03)
Hep gidiyoruz oraya ya. Bu marinayı geçip yükseklerde aşağılara iniyoruz ya orası işte. Ne güzel mis hava çok sıcak zaten

  • indescribable  (20.06.15 20:26:02)
Seferihisar a geek götürürüm Fssrgfsgjkvs. İzmir ana yolundan seferihisar a girin bir dörtyol çıkacak oradan sağa dönüp devam edin marinayi görene kadar

  • Atimi  (20.06.15 23:47:26)
Arabayla giderseniz, Seferihisar şehir merkezi'ne giden kavşaktan, şehir merkezinin tam tersi yöne dönüyorsunuz. Dümdüz devam ederken yol ikiye ayrılıyor; sol taraf Akarca'ya giderken sağ taraf Sığacık'a gidiyor. Haliyle sağ tarafa gidiliyor. Sığacık'a gelince, orada durulmuyor; soldaki tepeye çıkılıyor. Tepeyi inince Akkum.

Otobüsle F.Altay daha kısa sürer.

Değişiklik olsun, Akarca'ya gidin. Orası daha güzel.

Bir de, Seferihisar merkezden ikisine de dolmuş var.
  • aychovsky  (20.06.15 23:51:36)