Benzin dokup yakicam sonunda

Ya evin altinda bi cafe var. Sabahlari bangir bangir ahmet kaya selami sahinden girip ogleden sonra serdar ortac demet akalina bagliyorlar. Muzik sesi yuzunden kapi pencere acamiyorum. E bir de yaz geldi ev havasiz mecbur acmak gerekiyor vs. Kafami dinlemeyi geçtim en basitinden huzursuz olmadan ders bile calisamiyorum.

Bunlarin yemek kokulari da odama doluyodu bacalari yok diye belediyeye şikayet ettim sonuc ne oldu bilmiyorum. Ama cafenin sahibi kadin cok cazgir. Karsina alip konusamazsin. Zaten kavgaliyiz.

Apartmanin diger sakinleri de dukkanin sahibi oldugu yani ceplerine para girdigi icin rahatsiz olsalar da ses cikartmiyolar.

Yok mu bunun biseysi ya mahalle arasinda tummm gün bangir bangir muzik dinlemek zorunda miyim?
gece kapatiyolar allahtan.

Alo Gurultu 176'yi ara oncelikle.

  • bcm  (20.06.15 16:19:38)
Teksen hiçbirşey yapamazsın. Apartman sakinlerinden bir ya da birkaçı ile birlikte hareket etmelisin.

Sözün kısası başka bir ev ara oraya taşın.

Yanlış anlama haklısın, ama Türkiye koşullarında bu sorunu çözebileceğine inanmıyorum.
  • falcon291  (20.06.15 17:07:58)
malesef derdinin dermanı yok.imkanın varsa taşın.

  • telet abi  (20.06.15 17:39:50)
imza toplaman gerek .

  • 1adam  (20.06.15 19:07:01)
çözüm olacağından şüphen olsa bile tüm yolları dene. önemli olan onlara rahatsızlık vermek. bu sayede sinirin yatışacaktır.

  • sttc  (20.06.15 23:38:48)