turizm otelcilik kariyer

Abilerim ablalarım benim için çok ciddi bir konu bu yardımınıza ihtiyacım var, ben bu sene 2 senelik turizm otelcilik bölümü 1. sınıfına başlayacağım yüksek ihtimal. çevremde bu bölümü okurken çok lüks otellerde staj görüp şuan gayet iyi maaşlara çalışan akrabalarım var,ama bazı nedenlerden dolayı görüşmüyorum onlara soracağım soruları size soruyorum, yaşım 22 erkeği . sizce geç mi , bu sektörde kariyeri yapmak güzel paralara çalışmak benim için bir hayal mi , ben kendimi geliştirmek için her türlü özveriye açığım sadece yönlendirmelere ihtiyacım var, 22 yaşında sektörde sıfır tecrbeli henüz 1. sınıf öğrencisi neler yapmalı neler yapmamalı ? turizm otelcilik

Hemen ingilizce ve her yaz çalışma. 1500 lira maaşa 2000 lira bahşiş alabilirsiniz.
Bunun yanında amadeus sertifikalarını alıp acentelerde de aranan adam olabilirsiniz. Turizm otelcilik çok süper alan.

  • whoosie  (18.06.15 23:24:52)
22 yaşın neresi geç olabilir ki? 18 yaşında 4 yıllık üniversite okuyan ve hemen mezun olup iş arayan biri ile aynı yaştasın. hatta bu kişilerin hazırlık okuduğunu, okulu uzattığını düşünürsen onlardan önce de meslek sahibi olabilirsin.
İngilizce zaten şart bunun yanında 2.dil öğrenirsen ne mutlu

  • yüzyıllık yalnızlık  (19.06.15 00:16:32)