Anneme tablet

Sonunda he dedi :)

Facebook, oyun, kelimelik oynuyor. Yemek tariflerine bakiyor. Bi de bi kac androidden oyun oynar, indirir yani.

Biz bundan 6 7 ay once poly tablet aldik hic arastirmadan. 300 lira. Dunyanin en kotu esyasi. Duz tut tableti, isigi o kadar kotu ki ekran gozukmuyor. Egik tutunca gozuluyor. Wifi obur odadan cekmiyor. Cok yavas ama soyle soyliim. Ericson 688 de asphalt oynamak kadar agir.

İhtiyaci da var. Arasi iyi teknolojil aletlerle. Laptop kardeismde oluyor. E o da dizi izler falan filan.

350 450 arasi, mumkunse 400 u gecmeyecek. Allah askina kaliteli bi tablet onersenize. Tecrubelerinizi de duymak isterim.

Mesela sunu buldum. Ama 1 gb ram diyor, kotu mu olur, agir mi olur. Ne onerirsiniz siz. Yardimlarinizi rica ediyorum.

www.vatanbilgisayar.com

ipad den otesi yalan. 2.el ipad 2 al

  • mayeskuel  (18.06.15 20:14:33)
anneyeyse kesinlikle ipad öneririm

  • sta  (18.06.15 20:33:44)
ya ipad ya da mutlaka ama mutlaka windows işletim sistemli bi tane al. windowslara windows 10 gelecek yakında zaten.

  • anonymice  (18.06.15 20:35:02)
Niye anneyeyse ipad? Niye ipad, 2.el ipad daha mi mantikli diyorsunuz.

Kullanilmis olacak, pili zayiflamis olacak.
  • brad pitt  (18.06.15 20:35:34)
  • kurnaz  (18.06.15 20:46:45)
anne olunca geri zekalı olmuyor ki. arası iyiymiş teknolojik aletle. 2.el hediye mi alınır ayrıca. asus 176c var bende. güzel gibi. şarjı fena değil. dizi-film her türlü şükela oynatır. oyun oynatıyor her türlü. dokunmatiği çok iyi. android olduğu için takılıyor tabii arada. annenin işlerini halleder her türlü. android 5 geldi en son. 4'te kalsa da olur ama 5 daha akıcı. bi de samsung tab 4 mü ne o da iyi gibi. ipadi kullanması çok kolay ve takılma pek olmadığı için önermişler.

  • glamdr1ng  (18.06.15 21:02:30 ~ 21:12:38)
@glamdr1ng
Su mu sizin dediginiz. Ufak degil mi biraz. Wifi, hiz, ve ekran goruntusunu yorumlar misiniz.
www.mediamarkt.com.trç-İntel-Z3745-İşlemci-1-86-GHz-1-GB-8-GB-Tablet-Beyaz,103452,465617,1351705.html?langId=-14
  • brad pitt  (18.06.15 21:19:27)
@kurnaz
Sizin dediginizle bu asus arasinda ne fark var. Bilgiliyseniz bahseder misiniz.

  • brad pitt  (18.06.15 21:20:17)
www.hizlial.com

asus'la hemen hemen aynı. ben de kullanıyordum anneme verdim. işleri görüyor.
  • passion rules the game  (18.06.15 21:28:31)
ekran güzel. wifi bilmiyorum açıkçası. ev küçük. çok uzak yerlerde kullanmadım :D hız ilk aldığımda baya iyiydi. sonralardan yavaşladı. şimdi android 5e geçince yine iyi durumda. sizinki ile tek fark ekran boyutu sanırım. bi teknoloji mağazasına gidip varlarsa deneyin hocam.

  • glamdr1ng  (18.06.15 21:28:40)
ya abicim anneye al bir tane ipad mini. gayet guzel
ben de aynisini kullaniyorum cok memnunum.

annen en itisine layik. 200 lira daha artir butceni

www.kliksa.com
  • exlibris  (18.06.15 22:17:58)
m.akakce.com Bu nasıl

  • stiletto heel  (18.06.15 23:09:39)
Pahali :)

  • brad pitt  (18.06.15 23:21:50)
2 sene olacak neredeyse, duyuru vesilesiyle samsung tab3 aldim bi arkadastan 2. el, allah razı olsun taş gibi alet.

tablette samsung ve ipad harici sahp olup da sikayet etmeyen gormedim gibi. vazgecme bence samsung'dan. (evet fanboyum)
  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (18.06.15 23:22:56)
Arkadaslar su ikisi diyelim son tahlilde :) ipad biraz asiyor, 2.el de almak istemiyorum pek.

m.bimeks.com.tr

Tekrar yazayim neler bekledigimizi.

Ekran kalitesi.
wifi kapsama alani.
Agir olmamasi.

Facebook, kelimelik, dizi vs icin kullanacak aannem. Karsilar mi sizce bu iki urun bu istekleri.

Bir de, ikisi arasindan hangisini secerdiniz. Ne farklari var.

On kamera var mi mesela ikisinde de.
  • brad pitt  (18.06.15 23:46:34)
o 2 tabletle en iyi grafiklere sahip oyunlar da oynanıyor. arkadaşımda samsung olanı bende asusu var işte. onun ekrandaki renkler daha canlı. benimkinin menü daha güzel. samsungunki çok özensiz. ayrıca android 5 alması iyi bir şey bence asusun. o samsunga gelmedi henüz. bi de onunki menüde biraz takılıyor gibiydi. uygulamalarda sorun olmasa da. wifi daha iyiydi ayrıca onun.

  • glamdr1ng  (19.06.15 00:02:36 ~ 00:04:54)