paraşüt ipinden bilezik

www.aliexpress.com

gel vatandaş, patron çıldırdı 25 lira yerine 3 lira. ateş bükmelik aparatı, yanında su arıtan kamışıylan birlikte.

sizce de çok ucuz değil mi?

Afferim sana.

  • anonymice  (18.06.15 19:12:13)
10 puan mı?

  • nickimin hakkini veremedim  (18.06.15 19:12:58)
teşekkürler

  • michael_knight  (18.06.15 19:24:46)
bu ne saçma sapan bir şey yahu? alan var mı acaba?

  • ground  (18.06.15 19:26:56)
@ karakteristik

sebep?
  • anonymice  (18.06.15 19:33:33)
@karakteristik, bırak çirkefleşsin. az daha bekliyorum adres istemek dışında küfürlü mesaj atsın ben de emekli albay apartman yöneticisi kimliğimle gidip şikayet edicem uğraşıcam aehaheeha

adamın eski duyurulara bak, fotoğraf makinesi aldım x paraya çogucuz. 10binlik seiko saatim var, gelmiş buraya insan kazıklamaya çalışıyor. cık cık cık.
  • nickimin hakkini veremedim  (18.06.15 19:33:59)
hahaha tam ne konuşuyor la bunlar deyip geçiyordum ki gördüm aşağıyı...

adam uğur dündar çıktı, helal olsun. bende o survival etkiyi gösterdi, ben de malım sanırım
  • ack3000  (18.06.15 19:55:47)
@nickimin hakkini veremedim hızır hafiye çıktın :)

  • kuzey li  (18.06.15 19:58:40)
başka çağırmak istediğin arkadaşın varsa çağır tabi arka olsunlar diye. Bu ergen olduğun gerçeğini değiştirmiyor malesef.

  • anonymice  (18.06.15 20:02:23)
baya güzel gözüküyor başka renk yokmu ?

  • Kozmik_Rakun  (18.06.15 20:05:05)
arkadaşım duyuru herkese açık, sen nasıl görüyorsan diğer kullanıcılar da öyle görüyor. ben ne oturup mahalleden adam çağırayım, yapacağımı yaptım. bundan sonra da senin bi ilanına denk gelirsem ardından duyuru açıcam kazıkçıdır diye. işsiz adamım ben uğraşıcam bnunla, başka üyeliğin varsa ona geç.

  • nickimin hakkini veremedim  (18.06.15 20:05:24)
hahahaha tam sevdiğim insan tipi:D arkandayım kardeş yürü be

  • ack3000  (18.06.15 20:07:46)
iş bulayım mı sana ister misin? aç karnın doyar belki ramazanda hayır işlemiş oluruz.

  • anonymice  (18.06.15 20:08:10)
sen önce kendine bir iş bul bütün gün aliexpresste milleti kazıklama planları yapmak yerine, bi şeyler üret kaç yaşında adamsın vatana millete bi hayrın dokunsun.

bulurum diyorsan da bul valla iyi olur.
  • nickimin hakkini veremedim  (18.06.15 20:11:05)
senin gibi ergenler uretıyorum ıste. Suç bende ese dosta hediye edeceğime koydum buraya, ne kadar duzeysiz insanların oldugunu unutmusum.

Sen hangi ünide okuyosun bakayım? hı? işletme okumuyosun büyük ihtimalle.

İşletme öğren biraz, hani serbest piyasa, serbest mallar (yok sen değil normal mal).

İsteyen alır-isteyen almaz durumu...

Ulan cidden böyle aptal saptal muhabbetlere gireceğimi bilseydim yiğenime hediye ederdim.
  • anonymice  (18.06.15 20:15:04 ~ 20:17:09)
yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış derler. doğru derlermiş. kanki bizim söyleyeceğimiz şeyleri(düzeysiz insan) gibi sen bize söylemeye yelteniyorsun. hayırdır sen??!

  • nickimin hakkini veremedim  (18.06.15 20:17:01)
kanki manki ayağı yapma, biraz delikanlı ol. Gerçi sizin nesil orasının burasının oynamasıyla meshurdur ama. Biraz adam olmayı dene.

  • anonymice  (18.06.15 20:19:12)
@anonymice,

serbest piyasaya bu kadar hakimsin madem, burada neden adama laf söylüyorsun bi saattir? o da gelmiş bir link koymuş. hiçbir şekilde sana laf söylemiyor. neden bu fiyata satıyorsun demiyor. bu fiyata sattığın için gelip küfür etmiyor. sadece başka bir link paylaşıyor. serbest piyasa dediğimiz şey bu değil mi zaten? hangi ünide okuyorsun bakayım? işletme olmadığı belli.

aptal saptal muhabbetler diyorsun da adam sana şu ana kadar tek bir laf etmedi. kendi kendine gelip muhabbete girdin, şimdi de aptal saptal muhabbete gireceğimi bilseydim triplerine giriyorsun. duyurunun içeriğinde de sana karşı bir şey yok. sadece linkteki ürünü paylaşmış adam. hani serbest piyasa ya hani...
  • ack3000  (18.06.15 20:20:33)
linkteki ürün elinde var mı? yoksa sadece baltalamak-verilen ilanı piç etmek amacıyla mı verilmiş bu ilan?

Eğer böyleyse bunun adı haksız rekabet olmaktadır (aynı zamanda karalama) ve suçtur.

Diyeceksiniz ki sen bunu satarken fatura verebiliyor musun ki haksız rekabet ithamında bulunuyorsun?

Evet veriyorum güzel kardeşlerim .

ek: sen verebiliyor musun fatura? e veremiyorsan vergi dairesine bir şikayete bakar.
  • anonymice  (18.06.15 20:25:05 ~ 20:27:58)
adam sana sattığın fiyat sebebiyle bir laf söylemediği sürece haksızsın abicim. bi şey deseydi senden önce gelir "sanane lan isteyen istediği fiyata satar, isteyen istediği fiyata alır zorla değil ya" derdim. ama sadece link paylaşmış. gelip hakaret ediyorsun bi de serbest piyasa geyiği yapıyorsun.

yaklaşık %92842934 ucuzu varsa gelip koyması iyiliktir, baltalamak değil.
  • ack3000  (18.06.15 20:28:21)
bu dediğine kendin de inanıyorsun ya.

Gün gibi ortada ne amaçla yaptığı.
  • anonymice  (18.06.15 20:29:20)
ya ne yüzsüz birisi çıktın sen be?

yörü git, hala fatura diyor bilmemne diyor. sahibinden.com ölücüsü seni. sus bari sus. benim duyurudaki sorum ne? sizce de ucuz değil mi? yazıyor orda bak. alma niyetim var, burda danışmak istedim sen niye bu kadar sinir yaptın acaba?
  • nickimin hakkini veremedim  (18.06.15 20:34:40)
piyango gibisiniz namussuzum. size acele iş bulmak lazım. Bu gibi sitelerde çıkıyor iç yüzünüz.

  • anonymice  (18.06.15 20:36:21)
abi 3 tllik şeyi 25e satıyorsun, adam sana tek kelime laf etmeden bu linki koydu diye hakaret ediyorsun. kısaca "senin yüzünden insanları kazıklayamadım" deyip hakaret ediyorsun. valla çok tuhaf...

evet amacı baltalamak tabii ki. çünkü 39483 katı fiyata satıyorsun, adam da baltalayarak insanların kazıklanmasının önüne geçiyor işte. benim gözümde bu iyiliktir, baltalamak da bu yoldaki bir araç işte:D

gel sana iş bulalım diye de çirkinleşiyorsun, 25 tl için 2 saattir kavga ediyorsun.

amma gereksiz uzadı he, öpüşün barışın hadi. sen de hakaret etme adama anonymice, hiç gerek yok...

edit: ben entera basana kadar bana bile geçirmişsin:D tuhafsın ha. hayır size iş bulmak lazım diyen adam 25 lira için bi gelip kafamıza silah dayamadığı kaldı ksdhjfjshdf. serbest piyasa abicim bu duyuru adamın kendi duyurusu, sen kendi duyurunda sat istediğini. "sizin yüzünüzden kazıklayamadım" alt metniyle laf atıp duruyorsun. akpli gibi ha, onlar da böyle üste çıkıyor ksdjfksd
  • ack3000  (18.06.15 20:36:35 ~ 20:45:43)
adam baltalamak istese diğer duyurunun altına yazardı, bence gereksiz alınganlık yapıyorsunuz.
siz buraya yazmasaydız, ben sizin 25TL ye kakalamaya çalıştığınızı bilmeyecektim. neyse iyi oldu buradan bir şey alırken dikkat etmek lazım.

  • kuzey li  (18.06.15 20:39:26)
Anony reyiz sağlam saçmalamışsın :) serbest piyasa dediğin bu evet. Kaldıki adama burda fatura kesiyonmu falan demişsinde adam satmıyor ürünü. Çinli bir firma satıyor. Git çin maliyesine şikayet et adamları fatura kesmezlerse. Piyasa miyasa diyosunsa dünyadanda pek haberin yok gibi. Senin gibi ergenler üretiyorum lafınıda duymamış olayım. Hadi burası net ortamı falan, dışarda biyerde söyleme.

Erkan Can ağabeyimizin güzel bir repliği var; adamın götünden kan alırlar kamil.

Heh ordaki adam olabilirsen alırlar kanı. Adam ol da alsınlar. Yok öyle belaltı laf sokmalar falan, eleman sana birşey söylememiş, bordo klavyeyi bırak, gir o siteden düz siyah klavyelerden al.5 10 dolar bişey, faturasınıda iste.
  • Tears of Devil  (18.06.15 22:45:01)
Bende vae bu survival bilekliklerden, daha ihtiyacım olmadı kullanmak için ama güzel ürün. Bendekinde bu magnezyum çubuğu yok, o aparat direk metal. Başka başka ipler alarak farklı renkte kombinler yapabilirsiniz.

  • Tears of Devil  (18.06.15 22:47:14)
çok ucuzmuş ya. arkadaşlara da aldım hatta. sağolasın. nickinin hakkını verdin :)

  • arphenion  (19.06.15 01:17:26)