[]

kan ölçüm cihazı accu-chek go hakkında bir soru.

merhaba, elimde accu-chek go cihazı var babamdan kalma, eski stripler var 2014 tarihinden kalma. stripler eski olduğundan mı ne o striplerin kutusundaki chipi koyunca EEE yazılı bişi çıkıyo başka da bişi yazmıyo. yeni strip alıp yerine o yeni strip kutusunun chipini takınca düzelir,çalışır mı?


ha bi de bu stripler nasıl alınıyor, nerden? eczaneden bulur muyum, babamın kutuları kesilmiş acaba reçeteyle mi aldırdı naptı, o zaman para ödememiştir herhalde?

 
Eczaneden reçetesiz bedelini ödeyerek alabilirsiniz, reçete yazdırırsanız devlet kutu başı 17.28 lira ödüyor. Accu-chek fiyatı 30-35 Tl. arasında olmalı. Üstünü eczane sizden fark olarak ister.


  • hadi hadi  (17.06.15 16:43:20) 
cihazı götürüp strip istersen verirler. tarihi geçtiği için çalışmıyordur. yeni kutudaki chipi takınca çalışır


  • sutlu nescafe  (17.06.15 16:45:27) 
tarihi geçtiği için hata veriyordur. kullanım belgeleri duruyorsa, hata kodunu kontrol edebilirsiniz.
stripleri de eczaneden alırsınız ama aile hekimine yazdırırsanız, para ödemezsiniz.

  • kalbatros  (17.06.15 16:45:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.