Tatil Tavsiyeleriniz?

Yıllardır tatil yapmıyorum.

Diyorum ki alayım kız arkadaşımı, şöyle 1-8 Temmuz arası güzel, sakin, denizi mevcut, doğası güzel, öğrenci işi olmayan, ama fiyatları da uygun (hani kişi başı günlüğü 500 Lira olmasın mesela) bir yerde tatil yapayım.

Uçakla kolay erişebileyim veya İstanbul'dan kiralayabileceğim otomobille 12 saat yol gitmeden ulaşabileyim. Ulaşımı kolay olsun yani.

Otel olur, pansiyon olur... Yeter ki eli yüzü düzgün olsun.

Yurt içi tabii.

Araba veya scooter kiralayabilmek tercih sebebi olabilir mesela.

Var mı tavsiyeleriniz?

Teşekkür ederim. Bütçe vermedim ama ben, onu düzelteyim. "Günlük 500 Lira filan olmasın" dedim :)

  • actionary  (17.06.15 14:07:19)
Valla aile olsan Mersin derdim ama otelden başka yol gözükmüyor sana.bayramda günlüğü 100 liraya bildiğin evde kalmıştık.aşağıda marketi fırını bakkalı vardı.site havuzu,denizin dibinde.

  • telet abi  (17.06.15 14:54:18)