steam yurtdışı şeysi

selam. yurtdışındayken türkiyedeymiş gibi ayarlamanın bir yolu var mı? sanki çok fiyat farkı yok aslında da euro ile ödemek istemiyorum. proxy deyip bırakmayınız, yol gösteriniz. gracias

benim bi arkadaş yurtdışından türkiye'ye taşınmasına rağmen baya uğraşmıştı hesabını tl'ye geçirmek için. türkiye'ye taşındığına dair resmi belge falan istiyolar. steam support zaten tam bir karın ağrısı olduğu için adam belgeleri göstermesine rağmen uğraştı yine de.

  • rotten head  (17.06.15 02:36:49)
aslında bende kimi yerde tl kimi yerde euro görünüyor fiyatlar bir garip. ödeme kısmına da bayağıdır bakmadım. bi bakayım tekrardan.

  • mistreated  (17.06.15 02:37:58)
bi de oyun piyasasını hiç bilmiyorum ya. anca bildiklerimin üçüncüsü beşincisi çıkarsa ne olduğunu tahmin edebiliyorum. bana birkaç oyun tavsiye edebilir misiniz ucuzundan?

bayılarak oynamış olduğum oyunlar
age of serisi
hotline miami (en yenisi bu)
gta serisi
böyle ilginç hikayeli ilerlemeli platform oyunları, puzzle oyunlarını severim.
diablo 2
la noire
the witcher 1
dünya haritası üzerinden giden böyle rise of nations gibi şeyleri de severim ama medieval bayıyor. kendini tekrar eden şeyler sıkıcı oluyor.

indie'dir süper indirimdir tavsiyeniz varsa alabilirim. en fazla 15-20 lira falan harcarım zaten.
  • mistreated  (17.06.15 02:42:48)
tl çalışıyormuş tamam. wishlistte left for dead 2 vardı onu aldım. 10 yıldır falan listedeydi galiba. nası bi oyuncu olduğumu anlamışsınızdır

  • mistreated  (17.06.15 02:48:55)
vpn kullanırsan banlanırsın paraların boşa gider diyim.

  • Mcfly  (17.06.15 03:03:54)
Hesabini nerde actiginla alakali olabilir. Yurtdisindayim, fiyatlar euro olarak gorunuyor, fakat login olunca hepsi tl'ye donuyor. Bu satis suresince de bikac tane aldim hatta tl olarak.

  • sAINT  (17.06.15 04:39:18)
store.steampowered.com

buradan alışveriş yap. ben steam supportla konuştum yurtdışındayım 1 sene kadar ne yapayım dedim bu linkten alın dediler.
  • gliderpilot  (17.06.15 14:13:08)