[]

zenfone 2

1.8ghz 16gb+2gb 1099tl
2.3 ghz 32gb+4gb 1299tl
2.3 ghz 64gb+4gb 1499tl

Fiyatlar resmen açıklandı.
32GB olanı almaya değer mi?

Sanıyorum G3 ile sık sık karşılaştırılıyor. İkisi de aynı fiyatlarda yani. Şu durumda G3 mü Zenfone2 32gb mı yoksa başka bir alternatif mi?

Cahile anlatır gibi.

 
lg'nin tek avantajı ekranın quad hd olması. çözünürlük daha yüksek yani. bence gereksiz, boşuna pil tüketiyor. ayrıca arayüzü de berbat bence. android m alır mı belli değil, ama bence alır.

asus'un ram 1 gb daha fazla. arayüz bence daha hoş. android m vermezlerse ayıp olur.

lg'nin snapdragon arada kalmış bir model. 801 810 çıkana kadar idare etti. gerçek 64bit mi bilmiyorum, asus'unkinden de emin değilim, bakmak lazım.

aşağı yukarı aynılar ya, hangisi hoşuna gidiyorsa artık. bence asus daha güzel.
  • passion rules the game  (16.06.15 20:28:02) 
2gb olan saçma onun yerine zenfone 5 alırım
32gb olanı gayet iyi

  • angelofdeath  (16.06.15 20:34:17) 
yalnız hepsi 4 GB diye biliyorum ben.


  • mattiadestro  (16.06.15 20:55:59) 
youtube da videosu var ekran leş


  • mrthany  (16.06.15 21:06:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.