2. El bisiklet alirken dikkat edilecekler

Merhabalar,

Bisikletten pek anlamam, bu aksam sehir icinde ev-is arasi gitmek icin bir bisiklet almaya gidecegim. Anlastigim kisi fotosunu gonderdi, bisiklet iyi duruyor ama bi sorunu varsa anlamayabilirim. O yuzden almadan nerelerini kontrol etmem lazim?

kadro boyu en önemlisi, kendi boyuna göre olmalı alacağın bisiklet.

  • gregory  (16.06.15 12:02:46)
bisiklet alirken bircok seye dikkat etmek gerekir.
herseyden önce dandik süpermarket bisikleti almamalisin.
fotosunu buraya koyarsan belki daha detayli yorum yapabilirim.
ayrica üzerindeki donanim da dandik olursa sürüsden keyif alamazsin.
dogan ile mersedes gibi.... bisiklet alirken bütceni de belirtirsen tavsiyelerde bulunabilirim. decathlona bir bak mesela, orada uygun ve güzel bisikletler olabiliyor. ayrica bisikletforum.com da güzel 2. eller de var.
sahibinden.com da pek birsey yok bence....
  • menny  (16.06.15 12:33:32)
bakarak bisiklet alınmaz deneme sürüşü yap. hoşuna giderse al ama lastik ne kadar ince olursa o kadar rahat edersin sürüşte tabi bi çok şeye de bağlı ama

  • Mcfly  (16.06.15 13:08:23)