Babaya almalık 800 TL'ye kadar telefon

Merhaba,

Babama android telefon alacağız, bir baba kadar kullanıyor teknolojiyi işte. Banka işlerini halleder, arada internette takılır, birkaç aplikasyon falan... Ama stabilite önemli, yani "oğlum bu böyle oldu, şurası şöyle oldu, hata verip duruyor" demesin, stock rom'a yakın veya varsa düzgün bir rom kullanan bir marka olsun yani. Samsung demeyin kullanmasam da TouchWiz'in iğrençliğini biliyorum. Kamerası idare etsin, çok kaliteli olmasa da kaliteli fotoğraflar çeksin. Bu kadar. Bi de sunduğunuz önerilere kısacık bi neden sunarsanız çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

nexus 4 tüm ihtiyacını karşılayacaktır. ama donanım olarak biraz geride kaldı. general mobile 'ın google ile işbirliği yaparak çıkardığı 4g modelini alabilirsin fiyat uygun. google ile işbirliği yaptığı için güncellemeleri ilk alacakmış biliğim kadarıyla. android 5.1.1'le geliyor

  • sehirbezgini  (15.06.15 21:58:44)
klasik olacak ama zenfone. arayuzu basit ve kullanışlı.

  • mattiadestro  (15.06.15 21:59:25)
General mobile g4
Google 2 yıl güncelleme garantisi var.
700TL ancak bazı çakallar 850TL istiyor bir araştırın derim.
  • sozluknickmiverulan  (15.06.15 22:12:05)
Temizinden Lumia telefon öneririm. L735 hepsi burada da en son 600 lira civarı indirime girmişti. Normalde bin liralık telefondur.

  • feel the blanks  (15.06.15 22:51:11)