[]

got 5. sezon finaliyle ilgili soru.

spoilerrr spoilerrrr spoilerrr spoilerrrr spoilerrr spoilerrrr içerirrrrrrrrrr. dikkat!

şimdik hadi diyelim jon snow öldü. normalde kardeşler ölünce ya da ölmeden önce kurtları ölüyor ya, ordan anlıyoruz mesela bazen öleceğini. ghost duruyor hacı. etrafta duruyor. onla ilgili bişi görmemiz gerekirdi dimi öldüyse. ölmemiştir dimi? diriltir dimi o kadın?


 
Usta sansanin kurdunun sucu neydi?


  • myopati multi minicore  (15.06.15 16:24:22) 
ölmeden hemen evvel warg'lığını kullanıp kurduna geçmesini bekliyorum. daha doğrusu istiyorum :(


  • zgrydn  (15.06.15 16:48:35) 
Kitap için konuşuyorum ölüp ölmediği belli değil. Ayrıca kızıl rahiplerin ölüyü diriltme özelliği var. Muhtemelen ölecek ve Melissandre tarafından diriltilecek.


  • nuka cola  (15.06.15 16:57:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.