Bursa - Antalya Rota

Sayın cemaati ekşimin,

Bir sorum olacak... Yıllardır özel araçla gitmediğim için Bursa - Antalya yolunun nasıl olacağını düşünemedim. Map24.com baktım, Kütahya üzerinden gönderiyor. Bozüyük bile girmiyor. İlla ki Kütahya - Afyon şeklinde mi gidiyorduk? En kısa yol hangi yoldur?

24 saat içerisinde yola çıkacağımı göz önünde bulunduralım; Kestane Kebap - Acele Cevap :))

Teşekkürler...

google da 2 rota ciziyor ve kisa olani kutahya uzerinden.
maps.google.com

yolu bilmiyorsaniz biraz uzatmak pahasina da olsa balikesir-manisa-izmir-aydin-denizli-antalya guzergahini da izleyebilirsiniz.

edit: su da izmir uzerinden
maps.google.com
  • sourlemonade  (12.09.09 00:56:34 ~ 00:59:19)
ilki mantıklı da, ikincisi istanbuldan ankaraya izmir üzerinden gitmek gibi :)) google abi de şaşırmış kendini, oruç vurmuş...

sanırım bozüyük üzerinden eskişehire uğramadan otobüs güzergahlı gideceğim. ne demiş büyüklerimiz en kısa yol bildiğin yoldur. teşekkürler.
  • minyatur dev  (12.09.09 01:26:25)
mercedes.infotech.com.tr işinizi görür.

  • komutan  (12.09.09 03:49:58)
bursa'dan inegöl-bozüyük yolunu takip edin. bozyük'ün içinden antalya tabelasını görüceksiniz zaten. sonrası çok kolay. her 70 km de bir tabela var. ama yine de açıklayayım. bozüyük'ten kütahya'ya varın. ordan aynen antalya tabelasından afyon'a gidin. afyon'da oruçoğlu'ndan sucuk yedikten (yidikten) sonra devam edin. ulusoy tesislerinin ordan sola antalya'ya sapıcaksınız. kaçarsa izmir'den çıkabilirsiniz. korkmaya gerek yok yine tabela dolu orası. sonra ister ısparta ister burdur'dan gidin. km olarak inanın 4-5 km farkediyor ama tavsiyem burdur üzerinden gitmeniz.

  • prompter  (12.09.09 16:05:04)