Buzdolabında samsung mu vestel mi

Buzdolabı almam gerekli. Samsung ve vestel arasında kaldım. Herhangi bir fikri olan var mıdır? Veya şu marka diyebileceğiniz ?

Fiyat farkı çok var ya. Arçelik ile vestel aynı ayarda buzdolabı 700-800 fark var.

  • murty  (15.06.15 09:59:33)
altus, arçelik'in yan markası.

  • inheritance  (15.06.15 10:00:13)
Samsungu. Bilmem ama Vestel almazdım. Kişisel gıcıklık..
Arçelik, Beko, bosch, siemens, altus, profilo varken...

  • sutlu nescafe  (15.06.15 10:02:56)
Kişisel gıcıklık şu cep telefonu vergileri ile ilgili mi ? Yoksa başka bir sıkıntı mı var ?

  • murty  (15.06.15 10:04:21)
samsung. kendim kullanıyorum, eski buzdolabım bozulduğunda bayağı araştırma yaptım ve şu anda gayet memnunum. 10 yıl kompresör garantisi de veriyor, fiyatı başka markaların benzer modellerine (bosch, siemens) çok daha uygun ayrıca. hoş, bosch ve siemens'ten de bayağı şikayet duydum çevremden, o kısmı da apayrı...

  • loveinaflipbook  (15.06.15 10:07:29)
samsung vestel'e fason üretim yaptırıyordu bir dönem, işin özü bütçene göre. benim eski evimdeki eşyalar regal'di hiç sorun yaşamadım, o da vestel'in yan ürünü

  • mirty  (15.06.15 10:08:01)
Samsung bu ara her üründe ilgimi fazla fazla çekiyor en Son bi çamaşır makinesi vardı modelin ismini unuttum ama gayet de sanki evim var çamaşır makinesi eksik gibi o makineyi almak istedim zor tuttular.
Samsung

  • indescribable  (15.06.15 10:14:58)
vestel klimalarım vardı. Ne çektiğimi bir ben bilirim bir allah. 3 klimanın 3'ü de mi sıkıntılı olur? Servisle kanka olduk neredeyse. En sonunda sattım kurtuldum. Bir daha vestel mağazasının kapısından bile girmem.

  • hadi hadi  (15.06.15 10:41:45)
Geçen seneye kadar Arçelikte arge müh. olarak çalıştım. Arçelik gözü kapalı alabilirsin. Vestel ve Samsung a göre takla atar kalite olarak.
20 yıl bozulmayan modeller var.
Yalnız bana beğendiğin modeli söylersen avantaj dezavantaj söyleyebilirim.
  • kerhaneci  (15.06.15 10:47:31)
Buzdolabim vestel 11 sene oldu tik demedi,birazda sans isi bu.
Yakinimin butun beyaz esyalari arcelik servisle kanka oldu.

  • brnbrs  (15.06.15 11:15:54)
Siemens tek geçerim, tabi pahalı oluyorlar.

  • six packsiz  (15.06.15 11:36:11)
Samsung fiyat/performans olarak iyidir. Adamlar hangi sektore elini atsa piyasanin standartini degistiriyorlar.

  • halitkin  (15.06.15 11:59:41)