bu sakızdan kurtulmanın bir çözümü var mı?

i.imgur.com

tek bir yol biliyorum fakat cesaret edemiyorum.

buz koyup sakızı dondur. kırarak parça parça çıkartabilirsin. kesin çözüm.

  • sehirbezgini  (14.06.15 04:30:41)
sonra spor yap biraz.

  • sehirbezgini  (14.06.15 04:32:07)
hacı kıllar sımsıkı tutmuş. o zaman da acıyacak. makasla kesme fikri var, fakat derime de yapışmış hıamk.

  • kvlknctk  (14.06.15 04:32:12)
acımaz. güven bana. muhtemelen derine de yapışmıştır vücut ısısıyla. buz koyarsan hem sinirleri de dondurmuş olursun. acımaz yani

  • sehirbezgini  (14.06.15 04:35:24)
aman maket bıçağına girmeyin. keskinlikte zirvedir o. aman.. gece gece..

  • herospower  (14.06.15 04:38:42)
lan sabah sabah yardın amınakoyim asdjkhfdsjkh tek çözüm iyice ayaga su tutmak o zaman çözülür :D

  • Yehova  (14.06.15 04:39:32)
buz yok, bıraktım donmasını bekliyorum.
maket bıçağı ne arkadaşım zaten kafam güzel.
üstelik sakız makız mal mal şeyle uğraşıyorum.
kendimi kestirtmeyin bana. daha modern bir yolu yok mu?
çare sehirbezgini bakalım artık.
  • kvlknctk  (14.06.15 04:41:28 ~ 04:41:59)
çözüm sakızı yağlamak

--spoiler--
Thankfully getting gum out of head, beard, butt, and leg hair isn't that difficult. Do you have giant hair that you make even gianter with the aid of mousse? You can use your hair product to eliminate the sticky mess. Just rub a big dollop of mousse into the afflicted area until the gum starts to loosen. Then, comb it out. Do you have any non-crunch peanut butter around your house? (Of course you do; you're a good American.) Liberally smear it across the gum-inflicted area and rub it in with a toothbrush. The oil in the peanut butter should start breaking down the stickiness in the gum after a bit. When you start to feel it loosen, use a comb or the toothbrush to gently comb it straight down and out of your hair. Brush the peanut butter and gumwad into a waiting paper towel, and then, as soon as you can, take a shower and rinse the remaining PB out of your head. Peanut butter and mousseless commies, don't fret; any sort of cooking oil will also help break gum's totalitarian hold on your tresses. Any oil will do here- vegetable, olive, canola, even oily spreadable foods like mayonnaise will work. Experiment! You've already made an ass out of yourself, gum-head. Can't get much worse!
--spoiler--
  • cek  (14.06.15 05:23:02)
Ahahagahaha geçmişolsun. Hızlıca çek acır ama kesin çözüm

  • rakidabalikolsa  (14.06.15 06:59:58)
@cek

entry nick uyumu :)
  • sehirbezgini  (14.06.15 07:16:20)
Erkek adam o bacağı komple keser canı yanmaz.

  • lorne malvo  (14.06.15 08:10:48)
Ağdacıya git bu bahaneyle knk

  • six packsiz  (14.06.15 08:36:57)