karma puanının düzenli olarak düşmesi

bir iki ay öncesine kadar 550 üstü olan karmam düzenli olarak günde 1-2 puan halinde düşerek 520 altına indi.

biri bana takmış olabilir mi?

o ne?

  • 2006  (13.06.15 18:26:30)
günde 1-2 puan düşürüyorsa sağlam çalışıyorlar demektir. ben pek ihtimal veremedim. son dönem entry'lerin nasıl?

  • alperz  (13.06.15 18:32:09)
entry'lerinin oylanma sıklığından anlayamıyor musun? eski entry'lerin çok oylanıyorsa takmış olabilir biri evet. fakat birinin sana neden takmış olabileceğine dair bir fikrin de olması lazım. eğer yok diyorsan bence yok öyle birşey.

  • kisa bisey olsun istemistim  (13.06.15 18:32:25)
Siyasetle ilgili entry giriyorsanız düzenli olarak düşebiliyor. Benimki 550'den 346'ya düşmüş en son. Peki umurumda mı? Hayır :)

Bu arada birisi size takıp seri oyladıysa onları yok sayıyorlar sistem gereği.
  • sevgikusunkanadinda  (13.06.15 18:36:19)
DÜşse nolur, düşmese nolur? Plaket vermiyorlar.

  • alexandra anastasia lisowska  (13.06.15 18:50:13)
zamanında 400'lerden eksilere düştüğümü bilirim. Eksiye düştüğünü nerden biliyorsun diyeceksin bilmem kaç ay belimi doğrultamayıp karmasız devam etmiştim. Suçun neydi dersen seçim döneminde chp hakkında birkaç olumsuz entry girmiştim. Adamlar nasıl bir örgütse kaç ay iki yakamı bi araya getiremedim. Karmayı önemsiyorsan siyasete pek girmemen gerek.

  • unsuz bir turk dusunuru  (13.06.15 18:51:10)
nerden bakılıyor lan buna daha yeni öğrendim.

  • 2006  (13.06.15 18:51:48)
arkadaş halen karmanın nereden bakıldığını soruyorlar yaa.

hiç mi bir yazarın profilinde görmediğiniz karmasını falan. yazar olana kadar onca zaman vakit geçiriyorsunuz sözlükte çok mu zor karma nedir, nerede görünür öğrenmek?

çok acayip bir durum söz konusu değilse 500 entry'yi geçen yazarlarda çıkan, alınan şükela'ya ve çok kötü'ye göre artıp azalabilen puandır. yazar profilinde nick'in hemen altında görünür.
  • kisa bisey olsun istemistim  (13.06.15 19:00:28 ~ 19:01:14)
@kisa bisey olsun istemistim

amk. sanki bilmesem dünyanın sonu gelecek tiriplere bak. alt tarafı düzgün bi ortamda insanların senin yazdıklarını okuyabildiği bir web sitesinde yazıyorsun.
  • 2006  (13.06.15 22:02:11)
eski entrylerimden iyi olanlar oylanıyor ve son yazdıklarım.

son yazdıklarımda siyasi entry var ama çok önceleri düşmeye başlamıştı.

birinin bana takma olasılığı da çok düşük.

karma elbet önemli değil ancak bir geribildirim olarak görüyorum. fikirleriniz için teşekkürler.
  • ismayil  (14.06.15 03:17:50)