Euro 2016 Elemeler Bahis Yorumları

Selam Arkadaşlar,

Bugün çok kolaymış gibi görünen ancak hiç de kolay olmayan 2 maçı sizlere sormak istedim.

1. Polonya - Gürcistan

yorum: ilk maç deplasmanda 4-0 kazanan bir polonya var, almanya maçı öncesinde mutlak kazanmak isteyecekler, ms 1 oranı 1.30, ama nedense bir türlü güvenemiyorum.

2. Ermenistan - Portekiz

yorum: Ermenistan evinde çok sert bir takım, yeni teknik direktörler evlerinde ilk maçları. Portekiz uzun yıllardır özellikle deplasmanda güven vermiyor, bu maçta ev sahibinin 2 fark yemeyeceğini düşünüyorum, oran 1.6

sizler bu maçlarla ilgili ne düşünüyorsunuz? Bunun yanında şu maçtan en az %95 eminim dediğiniz maçlar var mı?

teşekkürler.

edit: duyuru değil tabi.

İki seçim de iyi görünüyor. Ermenistan maçına "alt" oynanabilir.

  • humblebirth  (13.06.15 15:14:30)
aferin çok iyi düşünmüşsün diyorum, özellikle portekiz maçı için. şu apaçi ordusu elemelerde bugüne kadar ne yapmış da böyle favori oluyor hiç anlamıyorum. adamlar lüksemburg'u, arnavutluk'u, kuzey irlanda'yı göt zoruyla yeniyor yıllardır. bazen yenemiyor da.

bence polonya'dan hiç korkun olmasın, ben gözüm kapalı 1,24'ten faiz hesabı evi arabayı bastım onlara. bir miktar handikap da oynadım. avantajı yakalamışken gürcistan gibi bir takıma karşı hata yapmaz onlar, cebelitarık'ın bir seviye üstü yani gürcistan dandik ötesi bir takım. letonya estonya olsa korkarsın ama gürcistan takım değil yav. üstelik polonya kadrosunda kendi ülkesinde çok iyi sezon geçirmiş fişek gibi topçular var. as-yedek hiç fark etmez, bu maçta puan bırakmaz lehler. 1,30'dan koy oran yükseltsin. allahıma iyidir polonya.

ermenistan-portekiz maçı için ben ermenistan galibiyeti bile denenebilir diye düşünüyorum, hiç değilse çifte şans. 1,6'dan 2 fark yemezler ise şahane olur.

onun dışında bugün macaristan'ın yenilmeyeceğini düşünüyorum, oranı pek yüksek değil ama kombinelerde iyi gidebilir. ben polonya+ermenistan 3 fark yemez+macaristan yenilmez kombinesine de girebilirim sanırım, oranı 1.80 olsa yeter.
  • der meister  (13.06.15 15:22:14)
@der meister ermenistan'ın yeni hocasına baktım, biraz ofans oynamayı seven bir adam. bu maçın normal seyri şöyle olmalı: ilk yarı birbirini tartmalar, yüksek ihtimal golsüz beraberlik, 2. yarı portekiz'in üstünlük kurma çabası, kuramaması ve sonra atılabilecek 1 gol. bu gol ev sabihinden de gelebilir, deplasmandan da. çünkü deplasman ne kadar takım olamamış bir takım da olsa malum oyunculara sahip. tek korkum, dakika 60 70 lerde durum 0-1 olursa, ermenistan gol bulmak için yüklenip 2 yi yer mi?

polonya maçı için de şöyle bir çekincem var: en çok bahis alınan maçlara bakıyorum, listeyi bitirdim, bu maç yok! yani orta ve son sıralarda bile yok. böylesine banko bir maç için olası bişey değil bu. o yüzden beklemede kaldım, ancak yorumun çok tahrik edici, 2 maç 2.10 oran yapıyor!

bu işi çözmeliyiz gençler.
  • camino real  (13.06.15 15:34:56)
abi bence ermenistan ne yaparsa yapsın tek farkta kalmayı başarır. ben ermenistan'a güvenmekten ziyade, portekiz'e güvenmiyorum. dediğin gibi yeni hoca ofansif oynamayı seviyor ama ilk maçtan çok farklı bir kimlik beklememek lazım, yine öncelikleri savunma olur, ayakları yere sağlam basar. portekiz'de santrfor diyebileceğin doğru dürüst adam yok zaten, o yüzden yese de atsa da ermenistan tek farkta kalır bence her türlü. movsisyan başgan oynuyorsa ermenistan banko :p

polonya maçına bahis yapılmamasının sebebi herkesin aynı şekilde düşünmesi. milli takım maçlarında bu kadar düşük oran her zaman risklidir, sonuçta oyuncular sürekli birlikte değil. 1,20 civarında orandan polonya'ya oynamak kimseye mantıklı ve cazip gelmiyor. handikap alsan, polonya öyle tuttuğunu dağıtan bir takım değil. bununla birlikte gürcistan da deli gibi kapanacaktır muhtemelen. dolayısıyla gidip 1,7-8 civarından handikabı da riskli buluyor millet.

yani aslına bakarsan polonya maçı korkutucu evet, çünkü riske girmeye değer bahis yok. ben 1,24'e kendimce yüksek oranda oynadım. mantıklı mı? hayır, saçmasapan bir bahis şekli. ama geleceğine inanıyorum. 1-0 da olsa alır polonya bunu. direkt oynamak saçma olur ama sen zaten kombinede deneyeceksin, bence çekinme gir dümdüz. ya da handikaplı, fark etmez. ben 2-0 veya 3-0 bekliyorum, riske girmek istemediğim için düz aldım.
  • der meister  (13.06.15 15:40:04)
@der meister thanks a lot dudei sanırım deneyeceğim.

başka bankoları ve yorumları olan yazsın, kapatıyoruz.
  • camino real  (13.06.15 15:43:01)
beyler... :(

  • der meister  (13.06.15 20:18:09)
ahahaha aslanlarım benim ya ne güzel çevirdiler korkunç giden kuponu. soykırımı kabul edeceğim neredeyse. canımsın ermenistan.

polonya da korkuttu ama sonradan açıldı allahtan. iyi iyi kasayı toparladım yine. kardeşimsin mikitaryan.
  • der meister  (13.06.15 20:52:33 ~ 20:53:00)
kupon tuttu, yalnız portekiz 10 kişi kalmasa o maç 1-3 hatta 1-4 bitebilirdi. neyse.

  • camino real  (14.06.15 07:57:11)