WP8.1 rehber aktarma

bu anasını siktimin wp telefonundan birkaç saate kadar kurtulup telefonu paramparça edecem.

ama rehber aktarılmıyor.

1. rehber sim karta geçirilmiyor.
2. hotmail rehberimi androide aktardığımda, listemdeki herkes yok. yarım yamalak bir liste geliyor.

yardımcı olun fıttırmak üzereyim.

İllaki dışa aktar seçeneği vardır, bunula bir vcf dosyası alıp bunu da google contacts'da açsan?

  • atom karincanin torunu  (13.06.15 10:17:29)
@atom karınca, şaka gibi geliyor ama yok.

dışa aktar seçeneği yok allah belasını versin.
  • kamera motor  (13.06.15 10:21:39)
Verilerimi Aktar uygulamasını denedin mi?

www.windowsphone.com
  • teknikekip  (13.06.15 10:28:26)
verilerimi aktar sadece wp telefondan wp telefona aktarıyor.

  • kamera motor  (13.06.15 10:30:04)
www.windowsphone.com
Her yerde bu uygulama çıkıyor açıkçası, ama yorumlar pek iyi gibi değil.

Nokia ise cihaz, bir pc suite kurmayı dene istersen, bilgisayardan rehbere açabilirsen, yedekleyebilirsin de herhalde.
  • atom karincanin torunu  (13.06.15 10:31:52 ~ 10:35:50)
kişileri tek tek elimle giricem.
sonra da ekşi sözlükte günde 20 entry giricem wp almayın diye.

  • kamera motor  (13.06.15 10:35:39)
Emin misin öyle olduğuna? Burada öyle yazmıyor çünkü. Skydrive'a ya da localden pc üzerinden erişip indirildiği yazıyor.

windowsphonehaber.com
  • teknikekip  (13.06.15 10:40:06)