Wordpress Sorusu

Sevgili orta dünyalılar, uruh hailer, orklar, nazgüller ve hobbitler ve güzel elfler, biliyorum acımız taze, kötü de olsa Saruman'ı kaybettik ama sizlere önemli bir şey danışmam gerekiyor:

Şimdi wordpress.com'dan bir site oluşturdum. Domain'im de var ama henüz host almadığım için x.wordpress.com halinde kullanıyorum siteyi. Tamamen site içinden ücretsiz bir şekilde yani. Sorun şu ki istediğim temayı seçemiyorum. Yani normalde wp-admin -> görünüm -> temalar'da "yeni tema ekle" diye bir seçenek olması gerekiyormuş ama bende o yok ve acaba şu an kulladığım temadan mı kaynaklı diye başka şeyleri seçip o panele tekrar baktım, yok yine. Onun haricinde (site içinden yükleme yani) zip olarak da indirdim temayı napcağımı bilmiyorum ö.ö

there is no "add new theme" option for free users..

  • cetoxim  (12.06.15 16:27:14)
wordpress.com'da bedava seçeneği kullanıyosan istediğin temayı ekleyemezsin. Kendi domainini ve hostingini alıp oraya wordpress kurman gerek.

  • gezgin rocker  (12.06.15 16:31:53 ~ 16:32:29)
tahmin etmiştim:( bi de sizden duyarak çifte onaylanmış oldu.

  • goks  (12.06.15 18:28:50)