şu mayo nasıl (erkek için)

böyle kapri tarzı amele şeyleri sevmiyorum. don tarzı mayoları da sevmiyorum şunu buldum shop.adidas.com.tr ben beğendim sizce nasıl?

şort bu mayo değil 1.
gidip quick silver al bence 2.

edit: güzel gözükmüyor ki quicksilver modellerine bak demişim. mayo ile şort arasında dağlar kadar fark var...
  • hasansabbah  (12.06.15 15:54:35 ~ 16:28:12)
Bildiğin deniz şortu.

şunu dene. shop.hasema.com
  • anonymice  (12.06.15 15:56:55)
@hasabsabbah neyse kardeşim sitede mayo kısmına tıklayınca bunları listeleniyor. mayo dediğimiz şey sonuçta suyla temas halinde olurken giydiğimiz kıyafet ne farkı var. sizce nasıl görünüyor diye soruyorum ben bi oku bence.

  • Yehova  (12.06.15 15:57:32)
buna benzer bi tane dekantlonda vardı fiyatıda baya uygundu birde oraya bak derim.

bana göre giyilir gayet, tabii çok zevkli biri değilim.
  • selam  (12.06.15 15:57:48 ~ 15:58:46)
@anonymice bu çok kapri gibi duruyor sanki

  • Yehova  (12.06.15 15:58:20)
@selam şimdi baktım sitesine gerçekten güzel modeller varmış teşekkürler.

  • Yehova  (12.06.15 15:59:40)
ben de o kapri tarzi amele seyleri sevmiyorum ve bunu cok sevdim abi. al giy.

  • hopeless  (12.06.15 16:09:32)
haşema - kapri gibi olan, diz altına inen.
bord şort - dizde biten
şort mayo - linkteki gibi
slip - muhafazakar yapımıza ters olan

şort mayolar plajda futbol/voleybol oynarken, güneşlenirken, yüzerken kat kat daha rahat ve şık.

bence linkteki gayet güzel ama almadan önce 1-2 kız arkadaşının da fikrini al.
  • azizakin  (12.06.15 16:23:27)
düz deniz şortu işte, kötü değil. dize kadar gelen çiçekli böcekli şeyler artık apaçi oldu, quicksilver falan hala öyle şeyler yapıyor. onlardan giyeceğini bunu giy.

  • sir gawain  (12.06.15 16:35:54 ~ 16:36:14)
ben de begendim. erkek arkadasim da bu tarz sort/ mayolar giyiyor hep. cok dar olanlari hic sevmiyorum, e cok uzunlar da guzel degil. bu tarzlar en ideali bana gore.

  • fraise  (12.06.15 16:40:45)
ben de bu boylarda olan mayoları seviyorum. beğendim şahsen.

sir gawain +1
dallı güllü olanlar hoş değil kesinlikle.
  • rheia  (12.06.15 16:54:28)