[]

sivas katliamı

ordan ceza aldılar mı? noldu mahkemenin sonucu?
şimdiden teşekkürler. 
zaman aşımına ugradı mahkeme bildigim kadarıyla

edit: zaman aşımı olduğu için kimse ceza almadı. (bildiğim kadarıyla, sallıyorda olabilirim)
  • hasansabbah  (11.06.15 21:42:15 ~ 21:56:31) 
hesapları ahirete kaldı, görsünler bakalım nasıl oluyormus yanmak.


  • art vandaley  (11.06.15 21:47:37) 
avukatlarının bir kısmı akepede siyaset yapıyor


  • losev bagiscisi  (11.06.15 21:52:31 ~ 21:52:52) 
ve hiç kimse ceza almadı mı?


  • euteamo  (11.06.15 21:55:41) 
yine acılarım tazelendi, şerefsiz haysiyetsizler ceza almadı ama halkın adaleti onları elbette bulacak soracağız hesabını!


  • le fantome de l opera  (11.06.15 22:06:41) 
ceza alanlar var, zaman asimi herkesi kapsamiyor.
avukatlarin onemli bolumu msp-refah-akp cizgisinde siyaset yapmis, vekillik ve bakanlik gibi makamlarda bulunmus kimseler.
bunun disinda, yine bu hareket icinde muteber sayilan yazarlar, cizerler, medyalamacilar filan da saniklari zaman zaman oven, mazlum gosteren kelamlar etmislerdir.

"hic kimse ceza almadi" diye bir durum yok, bilgi sahibi olmadan sallayanlara itibar etmeyiniz.
  • viva paulista  (12.06.15 13:45:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.