[]

Müze severlere bir soru?

Yarın; Dolmabahçe Sarayı
İstanbul Modern
ve Pera Müzelerini ziyaret etmeyi planlıyoruz da. Sizce güzergahımız nasıl? (Üsküdar'dan kabataş'a sonrası tramvayla)

Müzekartla hepsini ücretsiz gezebilir miyiz?
O güzergaha yakın tavsiye müze, mekan var mı bildiğiniz?

 
Hiçbirinde muzekart geçmiyor bildiğim kadarıyla. İlki hariç diğerlerinin muzekarta indirimleri var sanırım. Bunlardan sonra yeterince bel ağrısı vuku bulur zaten, başka mekan bakmayın.


  • manuel mandalina  (11.06.15 20:38:47) 
Müzekart devlet müzelerinde geçiyor. Dolmabahçe Sarayı müze sayılmıyor zaten, müze kart geçmiyor orada, diğer ikisi de özel müzeler, müze kart yine geçmez. Hepsinde giriş ücreti ödersin.

Güzergah doğru önce İstanbul Modern'e gideceksen. Oradan Pera'ya ve Dolmabahçe'ye geçersin.
  • iamelf  (11.06.15 21:03:41) 
İstanbul modern de müze kart yılda bir kez ücretsiz yararlanıyorsunuz.


  • naturelist  (11.06.15 21:28:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.