Kırılabilir kargo için hangi firma tercih edilmeli

Gitar göndereceğiz. Aras günaydın'ı sorduk gönderdiğimiz şehire yokmuş.

Edit: baloncuklu şeylerle iyice paketliyip mng ile yolladık. Cevaplarınız için teşekkürler

otobüsle gönderme seçeneğini düşündünüz mü?

  • her giriste sifresini unutan adam  (11.06.15 12:52:16)
Düşündük ama satış olduğu için karşı taraf kargoyu tercih ediyor. Otobüs daha iyi bence de.

  • youshookmeallnightlong  (11.06.15 13:08:45)
Kırılır etiketi yapıştırmayı unutmayın. Mng genel olarak iyidir.

  • mrmlq  (11.06.15 13:12:21)
uzun süredir mng'den çok memnunum diğerlerinin bir kaç adım önüne çıkmayı başardı. onu tercih etmeyecekseniz biraz tuzlu ama uçak kargo.

  • lord midnight  (11.06.15 13:24:30)
MNG değil demeye geldim ben de, kırılmasın diye porselen bardağı sıkı sıkı tembih ettik fark ödedik etiket yapıştırdılar yine de kulpu kırık gitmiş.

  • Lim5  (11.06.15 13:35:07)
Çok kargo gönderip aldım. Hiç birinin diğerinden farkı yok. Sağlam paketleyip, üzerine kırılır yazıp dua edeksiniz.

  • zombi  (11.06.15 14:08:14)
aras tercih "caps lock" edilmemeli "caps lock". onun dışında gçnderilecek şeyden (vazo mesela) biraz daha büyük bir karton kutu alınıp önce tabanı küçük strapora benzeyen parçalarla tıkabasa doldurulur. vazo konduktan sonra da kutunun tamamı vazo hareket edemecek hale gelene kadar o parçalarla doldurulur. üstüne de 200 font kırmızı harflerle kırılacak eşya yazılıp aras dışında bir kargoya teslim edilir.

  • tururo  (11.06.15 14:13:08)
tamamen kargocu elemanın insiyatifine kalmış. adamın kafası o an bir şeye bozulmuştur atar tutar belli olmaz.

en güzeli nalburlardan baloncuklu naylon alın (adı bu mu bilmiyorum) ve gitarı güzelce sarın. ardından kutusuna koyun. ya da kutuyu sarın.
  • halitkin  (11.06.15 14:18:10)