burada bi arkadaş vardı

Şimdi kız arkadası var mı ? Hep sevgilim yok derdi ?Ankaralıydı sanırım ..Ne oldu ona ? bilkentliydi

intihar etti öldü. yerine yossi kohen geçti(geyiği anladınız işte üşendim üretemeyeceğim yeni bişey).

  • baba jo  (11.06.15 02:30:48 ~ 02:31:25)
En son şu sözleri söylemiş olabilir;

- ben sokak çapkını değilim. yüksek mühendisim. seviyeli bir muhitin insanıyım. angaralı ve bilkentliyim. böyle bir şey benim de ilk defa başıma geliyor. ciddi niyetlerle bekliyorum yolunuzu.
  • simyager  (11.06.15 02:45:52)
fransızkalanadam'ı diyorsun, hala tribal bütün kızlar kapılmış filan diyordur büyük ihtimal hala sdfsdf

  • yeni dunya duzeni  (11.06.15 02:58:26)