[]

lustral ile ilgili

konsantrasyon eksikliği, dalgınlık, üşengeçlik ve cok uyuma ve hafif caplı depresyon gibi sorunlardan dolayı wellbutrin kullanıyordum fakat üretimi durdurulmuş sanırım. eczanede 1 kutu bulabildim su an onu kullanıyorum. doktor bunun yanı sıra 2 kutu lustral yazdı. (hic test felan yapmadı) ben de internette yorumları okuyunca tam aksine dalgınlık, uyku sorunu ve zihni aptallaştırabiliyormuş. sinirlerim hopladı. bilgisi olan var mı?
 
6 aylık tedavinin ilk 2 ayında oluyor bunlar sonra beyin toparlıyor ilacın etkisini.
ama lustral yerine keşke cipralex vereymiş.

  • jamswety  (11.06.15 00:26:12) 
lustralın tabii ki yan etkileri olabilir ancak doktorunuz konsantrasyon eksikliği, dalgınlık vb şeylerin kaygıdan kaynaklandığını düşünerek bu ilacı yazmıştır. kaygı ortadan kalktığınızda zihniniz berraklaşır, böylecce hafızanızın güçlendiğini hissedersiniz.


  • red g  (11.06.15 00:31:45) 
hocam bana zaten önümüzdeki 2-3 ay için lazım. çok önemli sınavlarım var ve ders çalışamıyorum. neyse yarın wellbutrin'i bir kenara koyup lustral'i deneyeceğim. birkac hafta kullanayım bende gösterdiği etkiye göre ya kullanmaya devam edecegim yada kalan wellbutrin'imi kullanacagım.


  • jacoba benzer jojuk  (11.06.15 00:35:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.