[]

arabaya mp3 hazırlama

şimdi bu soru çok cahilce gelebilir cevabını deneme yanılma ile de bulabilirim ama yazdırıp hemen evden çıkmam lazım yamuk olmasın diye soruyorum, arabada cd çalar var mp3 ibaresi de var üstünde. bunları 4gb'lık dvd ye çeksem okuyor mu yoksa şu 700mb lık cd ye mi çekmeliyim?
 
700 mb cd.


  • tosunpasa  (10.06.15 18:47:37) 
Bazı arabalar CD'ye direkt olarak mp3 atmayı kabul etmiyor. Boş CD takıp Windows Media Player'den 80 dakikalık track CD'si oluşturman gerekebilir. Bu şekilde olursa 700mb'nin bir önemi kalmıyor.


  • magaradan yazan dar goruslu adam  (13.06.15 21:55:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.