renoult broadway vs hyundai excel

merhaba arkadaşlar,
araba almak hiç aklımda yokken şehir değişikliği sebebi ile merkeze toplu taşıma ile ulaşım günde 1 gidiş 1 dönüş olmasından dolayı kuş serisi hariç herhangi bir araç almayı düşünüyorum. kısa bir araştırma sonrası 92 model broadway ile 94 model excel karşıma çıktı. her iki araç ta temiz. kilometreleri 150bin de. broadway 7500 excel 8500tl. hangisini tercih edeyim? ya da her ikisini bırakıp o ayarda nasıl bir araba alayım? bütçe anlaşılacağı üzere çok kısıtlı.

Yaşlı araba sık arıza çıkaracaktır. Broadway'in ustası/bileni daha çok broadway tercih ederdim.

  • zombi  (10.06.15 14:56:07)
hyundai daha konforlu bir araba ancak bu yaştaki arabalar sürekli ufak tefek arızalar çıkarır. konfor, vs. durumları bu bütçede yanıltır. ekonomi ön plana alınmalı bence.

2 yıl 88 broadway kullanan biri olarak konuştum.
  • jaaaccckkk  (10.06.15 15:56:56)