nişan düğün eşya hepsi

Ve Balayi yani alayı toplam kaça patlamalı kaça patlar. Luks düşkünü insanlar degiliz. Ona gore

O kaddar göreceli bir soru ki o kaddar olur. Sizin yaşam görüşünüzle çok alakaı bunlar. Nişan zaten aile içinde oluyor genelde ve kız evinde yapılır görgüsüzler gibi salon kiralanmayacaksa. kızın ve kız annesinin görmüş geçirmişliği, yaşamgustosu önemli, "gızıma şu kadar bilerzik takacaksınız" diye direten bir anne varsa karşınızda geçmiş olsun.

düğün hiç yapmayabilir nikahla işi kotarabilirsiniz. ufak bir seromoni olsun istiyorsanız bu işin arkadaş evinin arka bahçesinden, nikah sonrası eğlenmeye gitmeye dek farklı seçenekleri var. sizin hippiliğiniz oranında masraflar düşecektir.

eşyalar için de istikbal olsun en iyisi olsun diye diretip, modokoda orda burda herkesin almak için aldığı zevksiz mobilyalar seçilmeyecekse ümit var. ikea'nın ucuz yollu eşyaları olsun, ikinci elciler olsun (ki yabancıların yaşadığı istanbul semtlerindeki ikinci elcilerde güzel eşyalar çıkar) seçenek bol.

yani en önemlisi siz ne istiyorsunuz, ailelere karşı ne kadar dişlisiniz ve "lüks düşkünü değiliz"derken gerçekten samimimisiniz o önemli.

hayırlı olsun.
  • warrior princess  (10.06.15 08:07:54)

  • prodeq  (10.06.15 08:22:56)
düğün yapmayın masrafınız azalır nikah yapın yine gelen gelir takısnı takar

  • dusundumdusundumdurdum  (10.06.15 11:52:44)