IKEA nakliyat fiyatları

100 liranın üstü alacağınız şeyin %13'ü fiyat diyorlar internetten alışverişlerde. Çok yüksek değil mi?

Mağazadan gidip alırsan değişen bir şey oluyor mu? İstediğim parçaları zaten internet üzerinden sipariş veremiyorum.

zaten internetten sipariş veremiyorum demişsin o zaman gidip almak dışında bir seçeneğin yok ki
soru ney :P

  • neira  (09.06.15 17:12:23)
Soru şu;

İkea'nın mağazalarında nakliyat ücreti kaç liradır?
  • alihoca  (09.06.15 17:20:49)
hayır mağazada da aynı nakliye fiyatları geçerli.

edit: pardon, mağazada montaj için %'li fiyatlandırma vardı.

imkansız değil, 1500 lira tutarında ürün aldım ikea'dan geçen kasım'da. montaj + nakliye için 150 tl ödedim. nakliye kaydı alan elemanlar alışmış "isterseniz küçük parçaları arabanızla götürün" diyorlar.

türk mobilyacıları dolap diye içinde bir adet boru, iki de çekmece bulunan dolaba 2000 tl istediği sürece ikea'dan mobilya almaya devam edecek gibiyim.
  • pokerface  (09.06.15 17:24:40 ~ 17:54:52)
Parça başı nakliye fiyatı çekiyor ikea.. Yaklaşık 2 ay önce kanepe aldım. 4 parça olarak hesaplayıp 45 tl gibi bir rakam çıkardılar bana.

İlk parça 30 TL sonraki her parça için 5 TL olarak hesaplıyorlar.

edit: İzmir mağazadan aldım ürünü.
  • ondkz  (09.06.15 17:30:16 ~ 17:30:49)
ben alisveris yaptigim zaman kendi tasiyabildigim seyleri yanima alip buyuk parcalari kargoya verdim temiz oldu. parca basina oldugu icin baya fark etmisti.

  • oshamahue  (09.06.15 17:43:20)
ikeadan mal almak bu şartlarda inanılmaz mantıksız.

hizlian.com'dan buzdolabı aldım beleş kargo, çamaşır bulaşık makinası beleş kargo.
evidea'dan oda büüyklüğünde dolap aldım beleş kargo.

ikeadan olsa sırf dolaptan 50 lira kargo çekerlerdi 4-5 parça sayıp.
aptalca bi sistemleri var bence siktir et ikeayı araban yoksa.
  • kamera motor  (09.06.15 17:45:31)