Ucak - El Bagaji - Gida Maddesi

Merhabalar,

El bagajima, ki kendileri sirt cantam oluyor, bi yarim kilo kadar gida maddesi koymam gerekiyor. Gida maddesi diye artistik olsun diye yazdim, bildigin anam babam lokum. Ozel uretim oldugundan kelli her yerde bulunamiyor. Sizce sikinti cikar mi guvenlikten gecerken filan? Ben bilmiyorum bu isler nasil oluyor. Bilgilendiriverin bea. :)

Not: Mobilim, tikler er ya da gec gelecek.

Not 2: 400u vermediniz, sizi seviyorum.

akışkan bir şey olmadığı sürece (Bal, reçel gibi) hiçbir sorun olmaz. yurt içi seyahatlerin için konuşuyorum...

  • north of saturn  (09.06.15 13:07:03)
Tr için sikinti yok. Yurtdışı olunca da ulkesine göre degisir. Turk lokumunu tanimayan bir kapi kontrolu yapan adama meyveli marshmallow demistim Sikinti bitmisti.

  • rubiks cube  (09.06.15 13:12:02)
alırlar

  • basond  (09.06.15 13:23:29)
ben tereyağı getirdim kabinde. sıkıntı olmadı :) ( yurt içi )

  • spirit crusher  (09.06.15 13:35:24)
yurtdışına gidip gelirken katı gıda çok taşıdım el bagajında, hiçbir şey olmaz. özellikle orijinal, mümkünse vakumlu ambalajında olursa daha iyi.

  • lily briscoe  (09.06.15 13:54:52)
yarım kilo az. 2 kilodan aşağı geçirmezler.

şaka bi yana, harbi az :) daha çok götürün
  • prodeq  (09.06.15 14:03:32)
sıvı olmadıkça istediğin gıda maddesini götürebiliyorsun

  • cekilmis gayfe  (09.06.15 14:16:43)