[]

Android'de senkronizasyon?

Merhabalar,
Telefonu yarın garantiye vereceğim ve çok yüksek ihtimalle format atacaklar.
Şu an kullandığım telefondaki tüm uygulamalar(mümkünse uygulama tercihleri ve dataları), rehber, whatsapp geçmişi ve fotoğrafları vs., kişisel telefon ayarlarını telefonu tekrar elime aldığımda en kolay şekilde nasıl senkronize edebilirim acaba? En önemlisi de uygulamaların ayarları.
Not: Şu an kullandığım telefondaki birçok uygulama hafıza kartında. Telefonlar root'lu değil. İlginiz için teşekkür ederim. İyi akşamlar.

Edit: Telefon gm discovery.

 
Model ne ki.samsung ise kies le yedek al uygulama ayarları sabit kalır mı bilmiyorum


  • indescribable  (08.06.15 22:22:54) 
uygulama ayarları rootsuz aynı kalmaz. telefon hafızasındaki whatsapp klasörünü hafıza kartına taşı. daha sonra geri taşırsın. bunun dışında rehberin zaten google hesabına kaydoluyor.


  • cetoxim  (08.06.15 22:34:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.