Davetiye

Şimdi bi arkadaşım illa düğünüme gel diye ısrar ediyordu ben de davetiye gönder geleyim dedim (bendeki davetiye aşkı nolacak acaba neyse)
Bak davetiye gönderirim gelmezsen taşlarım seni dedi. Tamam gönder hele dedim.

Ptt ile geçen salı göndermiş 3 günde gider demişler
gelmedi haliyle.
yazıp soramam da.

Annem de göndermemiştir diyor ben de yok öyle şeyler yapmaz falan diyorum içim içimi yiyor
napayım bilmiyorum.

Sorgulayamıyorum elimde barkod no yok. Ptt müşteri hizmetlerinden kontrol ettirdim adıma barkodlu posta yok.

Uf :(

Siz ne düşünüyorsunuz

anlamadığım kısım, neden davetiye olmadan düğüne gitmiyorsun ki.
Gidiver nolucak?

ben olsam en kötü bi görünüp kaçardım sonra.
  • nymphe  (08.06.15 22:03:39)
Aynı ilde değiliz. Davetiyesiz de gitmek olmaz artık aramızda lafı geçti çünkü

  • indescribable  (08.06.15 22:05:10)
sana davetiyenin fotoğrafını atsın olayı tatlıya bağlayın bence.

  • kuzey li  (08.06.15 22:09:35)
O da yazmıyor ben de

  • indescribable  (08.06.15 22:10:32)
sözlü olarak zaten çağırmış. bu davetiyenin sözlü hali. gitmelisin.

  • 1adam  (08.06.15 22:12:21)
arkadaşın değil mi ara ne oldu benim davetiye diye, gelmedi hala de, fotoğrafını iste.

  • kuzey li  (08.06.15 22:12:26)
Sanmam ailem de davetiye olayını biliyor gelmeden göndermezler

  • indescribable  (08.06.15 22:13:53)
samimiysen git. uzaksa bir bahane bulup gitme. ama davetiyede israr etmeni anlamadim.

  • exlibris  (08.06.15 22:14:21)
bence senin gidesin yok davetiyeyi bahane ediyorsun. yazın sonunda arkadaşımın düğünü var davetiye verecek mi vermeyecek mi bilmiyorum ama tatil planımı bile o düğüne göre yapıtım. kesin gidiyorum :D...

  • kuzey li  (08.06.15 22:15:47)
Aslında gitmeyi çok istiyorum ama benim gelmem için bi adım atmasını istedim davetiye gönder muhabbeti oldu tamam dedim ciddiyeleşti pilavdan dönenin kaşığı kırılsın oldu aramızda bakalım

  • indescribable  (08.06.15 22:19:37)
Gitmemek için bahane nazlanmasının hardcore versiyonunu yapmışın gitceksen git be kardeşim.

  • ecos  (08.06.15 22:52:58)
biz de davetiyelerimizi ptt ile yolladık, evleneli 1 seneden fazla oldu, hala davetiyelerin ulaşmadığı arkadaşlar var...

  • physcos physcos  (09.06.15 14:29:54)