Evde yapılmalik egzersiz videoları

is Dönüşü biraz harekete ve zayıflamaya ihtiyacım var. Kendim ebru salli pilates ya da Leslie sansone 2 miles walk videolarını yapıyorum. Ama hem KARdiyo hem egzersiz içeren video linkleri varsa Öğrenmek istedim. Çok zorlamayacak ve 45 dakikaya geçmeyecek seyler olursa sevinirim. Bir de YouTube dan ulasabileyim :) teşekkürler. M

evde nasıl kardiyo olacak ki?
bence bir dambıl seti ve hafiften zenginleştirilmiş bir diyet şart. reklam peşinde tiplerin videolarından feyizlenmeden evvel biraz makale okumak, bazı kavramlara vakıf olmak daha mühim.

  • kargn  (08.06.15 14:29:43)
p90 3x

  • mirty  (08.06.15 14:44:48)
" total body cardio 21 day-fix "

  • old possum  (08.06.15 15:02:14)
Nike Training Club mobil uygulamasından da faydalanabilirsiniz.

  • amelie poulain  (08.06.15 15:04:28)
aaaah ah. popüler ticari ürünler her zaman rağbet görüyor azizim..
biyomekanikmiş, kinezyolojiymiş, temel anatomiymiş.. ne gerek var bunlara tabii.

  • kargn  (08.06.15 15:29:43)
jillian michaels mükemel youtube de zibilyon tane videosu var.ben kickbox workout yapmıştım çok etkili

  • neda22  (08.06.15 17:08:37)
shaun t
insanity max30(bu çok zorlar)
focus t25
hip hop abs (bu basit basit)
  • kuzey li  (08.06.15 17:15:26)