tank top

tank top misali koltukaltı ve gögüs kısmı geniş kesimli tshirtlerde sütyenin koltuklatı ve gögüs kısmından frikik vermesi caiz midir?

Değişir.

  • Atimi  (07.06.15 21:03:50)
atıyorum kırık beyaz, üzerine mavili renk geçişleri olan tank top, mavi sütyen giymişiz, gögüs kısmında hafif mavi renkte olan sütyenin varlığı, kolu kaldırdın diyelim koldan verilen sütyen detayı falan?

  • indescribable  (07.06.15 21:05:56)
fotoğraf atın. büyük heyeti toplayıp kararı bildirelim.

  • cetoxim  (07.06.15 21:07:29)
Benim hayal gücü bitti sori. Koltuk altından frikik bir şey olmaz heralde ya

  • Atimi  (07.06.15 21:07:54)
ekleme: ben asla frikik vermem. sadece merak ettiğim için soruyorum.

  • indescribable  (07.06.15 21:16:49)
soru ahlakiyse, tank top da caiz değil. soru trendy ise sütyenine göre değişir.

misal şu gözükse avam olur: images.camille.co.uk

lakin şu gözükse, hadi tamam geç denebilir: www.net-a-porter.com
  • demesi kolay tabii  (07.06.15 21:21:06)
tshirt içinden değil, tshirt üzerinden ne bileyim askının görünmesi gibi, tabiki dantel detaylı ürünler değil:)

yani bazısı seksi görüneyim derken aseksüellik sebebi oluyor ya verdiği sütyen frikiği ile

minicik frikikler iticilik oluşturur mu?
bazen bu tarz olaylar olmasın diye fular takıyorum da.
  • indescribable  (07.06.15 21:31:56)
s9.thisnext.com
buradaki gögüsteki beyaz kısımda, (beyaz kısmın olmadığı düşünülürse) bu alanda görülecek olan sütyen detayı gibi

img5.mynet.com

hah benzer bigörüntü lakin koltukaltı ve sırt kısmı dahil değil yani bu kadar aa bak sütyen giydim modu değil.
  • indescribable  (07.06.15 21:36:00)
bu durumu sevmediğim için fular takıyorum, atıyorum takmayı unuttum bu durum başıma geldi gibi gibi

  • indescribable  (07.06.15 21:41:52)