biraz moral, destek, motivasyon

Cok berbat bir hafta geciriyorum.

Final donemi. 3 tane teslimim var. 3'unu de yetistiremedigim icin kritik durumdayim.

4 gun cok hastaydim. Uzerine bir aile buyugumuzun vefat haberi geldi, memlekete dondum. En deli calismam gereken 5 gunde hicbir sey yapamadim.

Dunku teslimim cenaze ile cakistigi icin bu gece yolladim. Istedigimden cok daha kotu oldu. Dersin hocasi alman ruhlu, zannetmiyorum ki anlayis gostersin:(

Yarina ve pazartesiye yapmam gereken iki is var. Cok asiri verimli calismam gerek. Fakat enerjim mental ve fiziksel olarak tukenmek uzere.

Pazartesi aksamustu her sey bitecek umuyorum ve 1 hafta tatile gidecegim bir aksilik olmazsa.

Gecemi aydinlatacak seyler soyleyene mutesekkir olurum. Gercekten birkac guzel lafa cok ihtiyacim var.

Zorluklar karşısında yılmadan mücadele ederek kazandığımız başarıların tadı hiçbir şeyde yok. Şu an tam da bunu yapmak zorundasın, üstelik yapmak da istiyorsun. İyi haber; Pazartesi gecesi yastığa başını koyduğunda gülümsüyor olacaksın.

Tam 48 saatin var. Kolay gelsin :)
  • medre  (07.06.15 00:47:58)
En üzgün insan dahi gülümser; ve sürekli gülen insan bile arada bir ağlar ve gözünden yaşlar akar.
Duygular sürekli olamaz.
Onlar hareket eder, bu yüzden de
onlar duygulardır. Birinden diğerine
sen sürekli olarak değişirsin.
Şu an üzgünsün, sonraki an mutlusun.
Simdi öfkelisin, sonraki an cok şefkatlisin.
Şu an sevgi dolusun, sonraki an nefretle dolusun. Sabah güzeldi; akşam çirkindir. Bu böyle sürer.

osho.

---

kıssa: hepsi geçecek, emin ol. :)
  • kemence  (07.06.15 02:40:49 ~ 02:41:28)