istanbul'da uygun fiyatlı kedi aksesuarları

dünya tatlısı bi hanım kızı sahiplendik gün itibariyle. bugün acilen mamasını, kumunu aldım ama daha alıncak bi dünya şey var. kapalı kedi tuvaleti, tüy açma tarağı, pire tarağı, tırmalama tahtası, taşıma kutusu, yatağı, pire tasması, ense damlası, oyuncağı vs derken bi hayli masraf çıkıyo. petshoplara baktım da deli paralara denk geliyo hepsi birden. pazartesi eminönünde mısır çarşısının yanındaki sokağa bakacağım daha uygun fiyata bulurum belki diye. bunun dışında bunları edinebileceğim uygun fiyatlı dükkanlar ya da internet siteleri var mı? cevaplar için şimdiden teşekkürler

Aldığın şeylerin yarısı gereksiz. Tasma olarak normal tasma kullan bence, sürekli hayvanı zehirleme + bir de ense damlası diyorsun dışarı çıkmayacaksa gerek yok. Frontline adı. Pire tarağı ne hiçbir fikrim yok, bit olmasın? Pire tutunmaz ziplar gider. Öyle sürekli pirelenen bir şey değil. Yatak alma yatmiyorlar. İkeada tahta yatak var. Benim çok hoşuma gidiyor. Yatsa hemen alırım ama yatmaz. Tirmalama tahtası petshoplarda pazarlıkla 18-20 arasına alınabilir. Benimki pek hayranı değil ama arada gidiyor. Kapali tuvalet hepsiburada'da var. Kucukse korkabilir. O zamana kadar leğen kullanabilirsin. Buyukse sıkıntı değil. Oyuncak catnipli değilse özel olarak almana gerek yok. Her bulduğuyla oynar. Tüy açma tarağı yerine de furminator alsan daha hayırlı bir iş yapmış olursun.

  • Lim5  (06.06.15 23:52:34)