sevgilisi olan birine acilmak

Baskasina asik olan birini seviyorsunuz diyelim. O kisinin sevgilisi oldugunu bilmiyordunuz ama duygularin yogunlugu bakimindan artik is isten gecmis zaten. Sevgilisi oldugu icin acilmamakla da dogru yaptiginizi dusunuyorsunuz.

Ama, gunlerden bir gun bas basa kaldiniz, sizden baska kimsecikler yok. Acilma fikri aklinizi kurcaladi.
Sevgilisi oldugunu biliyorsunuz ama sanki bilmiyormuscasina davranarak hoslandiginizi mi soylersiniz?
Sevgilisi oldugunu bildiginizi soyleyerek mi acilirsiniz?

İki durum arasinda bir fark var mi karsi taraf icin?

Ve sevgilisi olan birine acilmak ne derece dogru? :/ daha once yaptim ve mutlu oldum diyen var mi? Cunku yuva yikanin yuvasi olmazmis ya

açılmamaya devam et işleri bok edersin. erketeye yatıp bekle, ayrılınca meriçlik yaparsın bi süre sonra da açılırsın.

  • cekilmis gayfe  (06.06.15 19:04:21)
Acilacak olan kisi kiz tarafi bu arada. Hoslanilan sahis da erkek. Fark eder mi bilmem ama.

  • ferdinand griffonn  (06.06.15 19:06:31)
basitçe empati kurarak cevabını kendin bulabilirsin

  • neseranni  (06.06.15 19:12:16)
aşık olduysam evli değilse açılırım ben, skimde olmaz sevgilisi. ama sevgilisini benim için terkederse aklımda soru işaretleri de olur birgün aynısı başıma gelir mi diye. Yine de sevgilisi olmayan biri de aynı şeyi yapabilir, bir kriter değil.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (06.06.15 19:12:43)
Tehlikeli sular bunlar.

Doğru değil, etik değil bence. Açılacak kişinin kadın ya da erkek olması fark etmiyor bu durumda.
  • sevgikusunkanadinda  (06.06.15 19:17:04)
sevgilisi olması beni frenliyordu bu yaşa kadar ama artık varsa bile ve baktım sallantıdaysa ilişkisi siklemem bile sevgilisini. elin oğulları hayatını yaşarken habire baskası mutsuz olmasın diye hayatımı ertelemektn bıktım usandım artık. biraz bencil olacaksın bu işlerde, zaten günümüzde hep rotasyonla işliyor bu tür işler. ondan ona atlıyor insanlar eğer daha iyiysen sana gelir.

kısacası yemişim sevgilisini. evli falansa başka tabii.
  • fransizkalanadam  (06.06.15 19:28:37 ~ 19:29:26)
bencilce.

  • e haliyle  (06.06.15 19:29:07)
Açılma bence.

  • elorelia  (06.06.15 19:52:39)
Birinin sevgilisi olduğunu öğrendiğimde hiçbir zaman bir daha peşinden koşmam. Açılmayın.

  • yollarbenibekler  (06.06.15 19:59:21)
Ben olsam açılmam ne kadar sevsem bile. Şayet bir gün sevgilisinden ayrılırsa ancak o durumda söylenebilir. Empati kurarak hareket etmelisiniz. Fazla bencilce söyleme fikri:/

  • theworldismine  (06.06.15 20:14:55)
Aşkından geber ama açılma

  • foradream  (06.06.15 20:25:13)
Ay sen erkekmissin sonradan kiz olmussun sjjdf bosa cevap verdim

  • anneboleyn  (06.06.15 20:26:42)
En iyi ihtimalle fuck buddy olursunuz.

  • kayranin kedisi  (06.06.15 21:20:29)
Fuck buddy olmak için ideal bir hamle, kayranin kedisi +1

Adam seninle eğlenir gezer ama sana aşık olmaz bile, olsa çoktan olurdu zaten.
  • neferkitty  (06.06.15 21:27:34)
Öncelikle "evliyse açılmam ama sadece sevgililer ise açılırım" diyen arkadaşlar nasıl bir mantık ile bunu söylüyorsunuz ya OHA :/ :(

Sana gelince duyuru açan kız; açılma. Ayıptır...
  • whatyougetiswhatyoudid  (06.06.15 21:47:52)
biz buna yavşaklık diyoruz

  • efrasiyab87  (06.06.15 22:22:33)
açılma ama arkadaşlar evliyse açılmam ama sevgiliyse bir şansımı denerim ikiyüzlülüğü nedir ya

  • limoncello  (06.06.15 22:24:18)
açık ve net biliniyorsa iğrençliktir. bilinmiyorsa doğaldır. bildiğin halde sevgili/eşi vs olan birine açılıyorsa bu sevgiye ihanettir.

  • le fantome de l opera  (07.06.15 00:18:39)
benim bi arkadas bu gibi durumlar için şey derdi, kalede kaleci var diye şut mu cekmicez aq!!1

şaka bi yana, zor bi karar. hayatının mutlulugu da olabilir göt gibi kalabilirsin de. bence direk acılmak yerine su anki durumuyla ilgili sorular sor anlasılır işin rengi. mevcut ilişkisinde de aşk var mı yok mu? aşk varsa o topa hiç girmezsin zaten; ama bi kadın şöyle konusuyosa büyük ihtimal sana ışık yakmıstır o.
  • art vandaley  (07.06.15 00:27:12)
Sevgilisi varken senin hissiyatını ciddi alıp olasılık olarak düşünmez bile. Düşünüyorsa zaten bi cacık olmaz o insandan ilerde sana da.

  • gis  (07.06.15 00:50:26)
sevgilisi olan birine yavşanılmaz başlasa dahi ilerde o ilişkiden hayır gelmez bence selam sabahı dahi kes bu kendini daha iyi hissettirir

  • ch32vs1  (09.06.15 00:07:09)
Şöyle söyleyeyim ;

sevgilisi olduğunu bilmiyormuş gibi yaparak söylerseniz;şerefsiz
sevgilisi olduğunu bilerek açılırsanız;şerefsiz
olursunuz.Sana mantıklı geleni seç.
  • gazikacmiskolaninhayalkirikligi  (09.06.15 00:15:38)
Haklisiniz.
Sevgilisi oldugu hic konusulmadi aramizda. Sadece arkadasi, baska bir arkadasa "kizin yanina gitti" dedi. Ben de kulak misafiri oldum uzak bir muhabbete.
Bu da boyle bir ayrinti.
Sonuc olarak, acilmam hala etik degil dimi?
  • ferdinand griffonn  (09.06.15 00:24:39)
Değil.

  • sevgikusunkanadinda  (09.06.15 00:47:21)
Degil, still worse than fuckbuddy

  • neferkitty  (09.06.15 00:49:38)
biraz empati durumu çözer bence. sana yapılsa belki de çılgına döneceğin bir şeyi başka birine yapma. içinde kalsın bırak.

  • nabizyok  (09.06.15 09:34:17)
adam buraya kadar gelmişim o kadar yazmışım küfür almadan gitmem diyor resmen lan.

  • gazikacmiskolaninhayalkirikligi  (09.06.15 13:43:31)