iphone 5s / kurtarma

selam, ya bi iphone 5s'im var. jb falan yok, ios 8.3 yüklü yanlış hatırlamıyorsam. bir süredir saçmalıyordu dün gece birden apple logosunda takılı kaldı. alet kesinlikle açılmıyor, apple logosunda takılı yalnızca. bilgisayara bağlayınca da bir şey olmuyor. recovery moduna aldım sonra, bu sefer itunes ve kablo resmi çıkıyor, itunes da görüyor fakat iki seçenek sunuyor. diyor ki geri yükle ve sıfırla gibi bir şey. geri yükle deyince verilerin kaybolmaz diyor ama sıfırla deyince kaybolur diyor.

geri yükle deyince yazılımı indiriyor, fakat yüklerken hata 27 uyarısı veriyor. sıfırlamak da istemiyorum çünkü içinde çok önemli verilerim var (foto var aslında, gitmemesi lazım)

bunu nasıl şey ederiz? bi fikri olan var mı? fotoları kurtarsam gerisini ayarlarım.

www.eksiduyuru.com

@himmet dayı'nın cevabına bir bakın. Bu telefonu tamamen sıfırlamak içindir. Yani tüm verileriniz kaybolur, telefon yeni alınmış gibi olur. Telefonunuz kaçak filansa denemeyin.
  • elitist  (06.06.15 12:51:32)
support.apple.com
Apple der ki. Bilgisayarınızdaki güvenlik uygulamaları bu duruma engel olabilirmiş. Yukarıda verdiğim linkte 27 numaralı hata kodunu bir de siz okuyun isterseniz.
Virüs programını devre dışı bırakıp dener misiniz?
  • klorlu su boregi  (06.06.15 22:49:26)
arkadaşlar ikinizin de cevabına teşekkürler fakat ikisi de değil maalesef. dfu moda alıp da restore edemiyorum - yine hata 27 veriyor. bilgisayarımda virüs programı da yok, başka bilgisayarla bile denedim :/

  • roket adam  (07.06.15 00:12:19)