[]

yarın fuck buddy min doğum günüymüş

biraz önce gördüm.watsapp durumuna yazmış.kendisi atention whore dur biraz.yine ilgi,sevgi,kutlama,hediye falan bekliyor.ama benden mi bekliyor onu bilmiyorum.peşinde erkek çok.hepimize birden yem atıyor herhalde.zaten ayda yılda bir sevişiyoruz.şu sıralar yine adet döneminde.

ne yapayım akıl verin?önce kutlayıp buluşalım mı diyeyim?bara,kafeye mi gidelim? yada nevaleyi alıp evine mi gideyim? hediye alayım mı?ne alayım?

ulan durduk yere masraf çıktı yine.gerçi bana sıranın gelme olasılığı da düşük.muhtemelen işim var deyip başkasıyla vakit geçirir.

 
doğum günü kutlanan fuckbuddy mi olur ya


  • mutevazi  (05.06.15 23:58:17) 
dildo al.


  • fransizkalanadam  (05.06.15 23:59:21) 
çiçeğini çikolatanı al efendi gibi traşını ol git. adam olun akıllı olun.


  • cizgilerebasancocuk  (06.06.15 00:00:31) 
sapla.


  • der meister  (06.06.15 00:01:58) 
dübürünü zorla


  • hjarteblod  (06.06.15 00:21:38) 
Aç telefonu kutla gününde gerisini salla. Fuck buddy ile doğum günü kutlamak ne yahu hediye vs. İçinden hediye almak geçiyorsa al yoksa lüzumu yok bence.
Kadın kısmı olarak ben bu kadar ince detayına düşünmezdim, ben de odun olabilirim o ayrı konu.

  • nwnd  (06.06.15 02:23:37) 
[alakasız ama önemli bir soru] badi bu fuckbuddy ile başta anlaşma yaptınız mı? sadece sevişmek için görüşürüz gibi. benim de bi tane vardı böyle mesela hatun fuck buddy olduğumuzu bilmiyordu. sadece sevişirken görüşmemiz hoş olmuyor diyordu. fakat bu durum vicdanımda ağır yaralara sebebiyet vermiyor değil. özetle fuckbuddy makamı bir anlaşma gerektirir mi? kurum mudur?


  • 2006  (06.06.15 02:29:22 ~ 02:29:58) 
bence sen hatunun seninle ilgilenmemesine sinirlenmis, bu yuzden aranizdaki iliskiyi ve onun davranis tarzini vs'yi burada paylasmissin. o hatun seni cagirsaydi, sunu kutlayalim deseydi burada yazacak miydin yine bunlari? ayrica fuck buddinse, sen de onun fuck buddisisin. yani ondan farkin yok.


  • ubi dubium ibi libertas  (06.06.15 02:30:17) 
bu arada sen efendiğiliğini koru ve kızın doğum gününü kutla sonuçta karşındaki sadece sex objesi değil bir insan, birey.


  • 2006  (06.06.15 02:31:14 ~ 02:31:32) 
ayda yılda bir seviştiğin kız nasıl fıckbuddy in oluyor siktir et o kızı ilgine değmez


  • losev bagiscisi  (06.06.15 03:14:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.