Photoshop CS6

artık bunun lisansını satın alamıyor muyuz? Adobe'un sitesinde satışı var ancak şirket için satın almayı planlıyoruz benim bilgisayarıma. Daha önce acrobat'ı aldığımız şirkete sordum artık CC'den başkası yok o da yıllık üyelik diyor. Satış linkini gönderdim, şirkete uygun olmayabilir yazmış sadece.

Ben zaten CC kullanmayı sevmiyorum o ayrı, bir de yıllık ücret ödetmeyi şirkete kabul ettirmem lazım. Zaten fantastik tasarımlar yapmıyoruz, CS5 bile yetiyor bana.

cs6 zaten 600 dolar falandı en son baktığımda. photoshop cc ise ayda 17 lira abonelikle alınıyor. şirket kredi kartı varsa alsınlar.

  • argent dawn  (05.06.15 14:19:41)
1.288,87 ₺‌ yazıyor cs6 için, cc için de yıllık 360$ + KDV dediler. bir kere alıp kurtulmaktı niyetim biraz da.

  • pokerface  (05.06.15 15:50:41)
creative.adobe.com

yıllık 204tl kdv dahil. daha fazla para vermeyin sakın.
  • argent dawn  (05.06.15 16:43:33)
işletme kısmından aldığımız için yetkili satıcının fiyatına bağlıyız :/ sanırım fatura vs konusunda sorun olur bireysel satın alma olursa.

  • pokerface  (05.06.15 17:48:48)
fatura da veriyor olmaları lazım ama bakayım hemen. masraf bile gösterebilirsiniz kendi adınıza. biz de geçen sene bu şekilde surveymonkey üyeliği aldık internetten fatura çıkarttık verdik muhasebeye sorun etmediler.

edit: helpx.adobe.com fatura bu şekilde çıkarabiliyorsunuz. şirket bilgilerini girersiniz üyelikte olur bence.
  • argent dawn  (05.06.15 19:12:34 ~ 19:16:57)
Çok teşekkürler.

  • pokerface  (07.06.15 18:43:47)