[]

Sony xperia z3 /compact ile deniz altında foto çeken var mı?

Gerçekten su geçirmiyor mu?
Bende kompact var, kapakları çok sabit değil, kendiliğinden açılıyor arada. Kapalı haldeyken de çok sızdırmaz görünmüyor. Haliyle suya sokmaya korkuyorum. 
Denize sokmayın. Tuzlu suya dayanıklı değil yanlış bilmiyorsam. Ama ara ara yıkarım telefonu su geçirmiyor yani.


  • utungan  (05.06.15 09:22:11) 
Gercekten su gecirmiyor.

Havuzda fotograf cekmisligim var ama deniz tuzlu oldugu icin pek onermiyorlar. Kapaklari kendiliginden aciliyorsa pudralayin.
  • ruhi mucerret  (05.06.15 11:13:20) 
Telefoncular z serisini alırken kıllık çıkarıyorlar, telefon su altında fotoğraf çekmek için veya duşta telefonla görüşmek için tasarlanmamış. baya ucuza su geçirmez case veya kılıflar oluyor, onlara yönel.


  • kimlanbu  (05.06.15 13:12:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.