komşumun kapısını kırıp köpeğini kessem kaç yıl yerim?

yer: almanya

köpek 11den beri havlıyor oturuyoruz diye ses etmedik de uyku uyutmadı saat gece 2!!

ciddi ciddi gidip köpeği kesme planları yapıyorum kafamdan?! ya da kapıyı kırıp sahibini kesicem!

gittik kapısını da çaldık evde de yok dingil. polisi vs arasak çok mu salakça olur ciddi anlamda can sıktı gecenin bi köründe

lan belki adam ölmüştür köpek başında havlıyordur bence polisi ara

yani durduk yere o kadar havlamaz hayvan
  • neferkitty  (05.06.15 03:12:21 ~ 03:15:36)
:D sen dediğim gibi ''acaba bir şey mi oldu'' bahanesi ile polisi ara gelir köpeğe de bakarlar alman polisi hayvanlar konusunda da epey hassas, derdi varsa da sustururlar kesin.

  • neferkitty  (05.06.15 03:18:42)
Seninki gene kopek, bizim dingil alman komsu mobilya montaji yapiyor gece 2 de ://

  • kucukharfler  (05.06.15 03:21:00)
bu dingil evde 51 oynarken konuşmamız yüksek sesli diye kaç kez yere vurmuştu. şimdi al 10 litre mazotu evini ateşe ver mübahtır. yan komşusu da evde yok heralde onlardan da ses çıkmıyo amk deliricem

  • KidLazer  (05.06.15 03:24:00)
polisi arasana olm, gelip bir baksınlar. hakkaten adam ölmüştür belki asdkfj

  • adin ne zenci  (05.06.15 03:26:39)
kes o köpeği şampiyon.

  • 2006  (05.06.15 03:48:45)
köpek birşeyden dolayı huzursuz olmuştur. Belki evin önünde birileri vardır ya da geçiyorlardır. Benim köpeğim çok korumacı sokaktan geçen birini görse deliriyor. Sen polisi
ara bundan sonra gelirler

  • rock n roll  (05.06.15 07:07:52)
Noldu peki? Adam ölmüş dimi

  • indescribable  (05.06.15 08:45:24)
Türkiye olsa neyse de Almanya'da icabına bakarlar diye düşünüyorum.

  • sutlu nescafe  (05.06.15 08:55:15)
cevap versene karakafa

  • kargn  (05.06.15 09:46:44)
tutuklanırsın :) yapma.

ayzık hayvanın bir derdi vardır, sahibi evde değil belki.
polisi ara gelip köpeği kurtarsınlar.
  • aithra  (05.06.15 10:33:10)
bazı arkadaşlar gerçekten köpeği gidip keseceğimi falan düşünmüş. psikopat karakterde olsam sahibini keser köpeği kurtarırım, bir köpek sahibi olarak. durumun ehemmiyetini açıklamak adına mecazi bir soru sordum ama bazı insanlar bunu anlayacak kapasitede değilmiş.

bu arada sevgili ebonni eth atc, bişe diyecek cesareti buluyorsan bunu toplum içinde söyle, DM'den yürüyüp ahlaksızlık yapma, ifşa ederler: (ha bu arada 12.06 tr'ye geliş tarihim. cevabımı okuyacak cesareti bulamamışsın ancak o mesajı attığın ip bellidir. seninle adliyede görüşeceğiz)

ebonni eth atceksiduyuru.com kullanıcısı 2 saat önce:
(git: 951363)
bunu da duyuru altından yazamadım. orospu çocuğusun.

--

apartman 4 katlı dolayısıyla kapının önünde birşey geçse huzursuzlansa biz de duyarız ancak 35k nüfuslu küçük bir şehirdeyim. şehrin genişliği 5km bi ucunda top patlasa oteki taraf duyuyor yani. apartman ahalisi de hep yaşlıca bi bu yavşak 24 25 yaşlarında wifi ismi Hitler olan zibidinin teki. daha önce gelip sessiz olun demişti, olamayız burası bizim evimizi 8e kadar gitar da çalarım göbek de atarım diyerek tersleyip göndermiştim. o günden beri bi güleryüz bi samimiyet sorma gitsin..dolayısıyla küçük şehirde polisti, firmaydı vs karıştırıp huzursuzluk çıkaran taraf olmak istemiyorum ancak cidden çok sinir bozucu bir durum. uykun ne kıymetliymiş demiş mübarek. sen türkiyede 8de kalkıp 9da işe gidip 11e kadar çay içip 11:30da azcık iş yapıp öğle yemeğine çıkmaya çok alışmışsın. burada üniversitede dersler 07:00'de başlıyor adamın götünden kan alırlar.
  • KidLazer  (05.06.15 13:37:06 ~ 13:46:53)